perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK DEVRİYE

Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye sistemleri, güvenlik görevlileri ve bekçilerin 7/24 takip edilebilmesi için harika bir seçenektir. Bu sistemler günümüzde genellikle sitelerde sıkça tercih edilir. Sitelerde geceleri görevli olan bekçilerin takip edilebilmesi için kullanılırlar. Çünkü site sakinlerinin geceleri uyurken, bekçileri takip edebilmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Bu durumda aklınızda sürekli olarak bekçinin görev alanında olup olmadığı kalır. Bunun için de bu tarz durumların önüne geçebilmek için bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye sistemleri kullanılabilir. Siteler dışında alışveriş merkezleri, plazalar, işletmeler, holdingler gibi pek çok farklı alanda da tercih edilebilir bir sistemdir. Bu sistemlerin tabi ki bir bütün olarak kullanılması gerekir.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye sistemlerinde kullanılan bekçi devriye tur kontrol kalemi, içerisine bilgiler kayıt edilerek bekçilerin takip edilebilmesini sağlar. Bu kalemler, oldukça kaliteli ve sağlamdırlar. Yüksek kaliteleri sayesinde atsalar veya yere düşseler bile asla zarar görmezler. Bu kadar dayanıklı üretilmesinin sebebi, sabotaj risklerinin ortadan kaldırılabilmesidir. Çünkü bekçilerin yalandan yere atıp kırıp kurtulma gibi düşünceleri olabilir. İşte bunun önüne de bu şekilde geçilebilecektir. Bu sayede bekçilerin her zaman için görev alanları içerisinde olması sağlanacaktır. Kullanılacak olan bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye sistemleri kalemleri, sistemin modeline göre değişir. Yani her sistemde kullanılan kalem kalite olarak aynı olsa da biçim olarak farklıdır.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye sistemleri ile bekçileri nasıl takip edebileceğinizden bahsedelim. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye sistemleri modeli bulunur. Bunlar; GuardX bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye sistemleri, Guar Tour bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye sistemleri, Perguard LCD bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye sistemleri ve Perguard bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye sistemleridir. Bu sistemlerin tamamı aynı amaç doğrultusunda kullanılabilecek olmakla birlikte modele göre fiyatları değişebilmektedir. Ancak firmamızda her türlü modelin fiyatı da oldukça uygun olmaktadır.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye sistemleri ile takip yapmak için kullanılacak olan model seçilir. Bu sistemlerin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Kontrol noktaları, bekçi tanıtım kartı, yuva kartı ve aktarım yuvası, bekçi kalemi ve bekçi takip programı bir arada kullanılmalıdır. Bekçilerin turlarına çıkarken bekçi tanıtım kartını okutmaları gerekir. Böylece bekçilerin hangi saatte tura çıktığı da belirlenmiş olmaktadır. Daha sonra devriye gezilmesi istenilen tüm alanlara kontrol noktalarının montajının yapılması gerekmektedir. Montaj yapıldıktan sonra bekçiler, bekçi takip kalemini ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar sırasıyla okutmalıdırlar. Bu işlemden sonra da bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye sistemleri kalemini aktarım yuvasına koymalı ya da modeline göre aktarım kablosu ile bilgisayara bağlamalıdırlar. İçerisinde yer alan tüm bilgiler bekçi takip yazılımına bu şekilde aktarılmaktadır. Böylece tüm bekçiler hakkında hangi saatte, hangi noktada olduğuna dair bilgiler elde edilerek raporlanabilecektir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler