perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK DEVRİYE KALEMİ

Genel olarak güvenlik şirketlerinin personelleri kontrol amaçlı kullandıkları devriye tur kontrol sistemi ile günümüzde özel kuruluşlarda kullanmaktadır. Gece ağırlıklı olmak üzere gündüzde bekçilerin bir kontrol altında olmaları gerekmektedir. Şirketlerde, fabrikalarda, sitelerde, askeriyelerde ve konsolosluklar başta olmak üzere birçok noktalarda kullanılmaktadır. İngilizce bir kelime olan ve Türkçe karşılığı bekçe ve koruma gibi anlamlara gelen Guard başlığı ile isimlendirilen ve Türkiye distribütörü olduğumuz ürünlerle bu konuda kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını gidermekteyiz. Guard Tour güvenlik devriye kalemi sistemiPerguard güvenlik devriye kalemi sistemi ve GuardX güvenlik devriye kalemi sistemi olarak ürünlerimiz modellenmektedir. Ayrıca Türkiye distribütörü olmamızdan dolayı en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir. Türkiye geneli satış fiyatlarımızla her noktada bulunan kullanıcılarımıza hizmet sağlamaktayız.

Güvenlik devriye kalemi sistemi olarak kullanılan tüm ürünlerimiz kullanım alanları gereği her türlü darbeye karşı dayanıklı üretilmişlerdir ve kesinlikle su geçirmezlerdir. Ayrıca içerisinde bulunan darbe sensörleri ve bekçi kontrol yazılımına ait raporlama modülü aracılığı ile devriye tur kontrol sistemi kullanımı hakkında detaylı raporlara ulaşılabilir. Hangi bekçide ve hangi bekçi kaleminde oluşan darbe sayılarına bu raporlar aracılığı ile ulaşılabilir. Ayrıca güvenlik devriye kalemi sistemi yazılımına eklenebilecek sınırsız sayıdaki bekçi kalemi, bekçi kartları, devriye tur noktaları ve devriye turları ile yönetimin güvenlik seviyesini en üst noktaya çıkarması sağlanabilir. Bu sayede sayısız bekçi ve devriye noktaları istenildiği gibi kontrol edilebilmektedir. Kullanım şartlarına göre şarjları bir haftaya kadar dayanabildiğinden yalnız başlarına bağımsız olarak kayıt tutabilirler. Şarj ve bağlantı özellikleri ortak olup adaptör ile şarj edilebilmelerinin yanı sıra bilgisayarların USB portundan haberleşmeleri sağlanarak şarj da edilebilirler. Güvenlik devriye kalemi sistemi titreşim özelliği ile çalıştıklarından okutma esnalarında dışarı ses vermedikleri için bekçilerin o an o noktalarda oldukları davetsiz misafirler tarafından anlaşılamamaktadır. Ayrıca modellere göre ek özellik olarak bekçi kalemlerinin üzerinde bulunan fener aracılığı ile gece turlarının rahat bir şekilde yapılabilmesi sağlanmaktadır.

Kullanıcıların talepleri doğrultusunda devriye takip yazılımına tanımlana bekçi kartları, güvenlik devriye kalemi sistemi noktaları ve devriye tur saatlerinden sonra kullanımları gayet basittir. Bekçiler kendilerine tanımlanan kartlar ile her tur atmaya başlamadan önce bekçi kartlarını devriye kalemine okuturlar ve sonrasında tanımlanan saatlerde ve sürelerde tur noktalarını dolaşırlar. Bekçi tur kalemleri tüm dolaşmaları hafızalarına kaydeder ve bilgisayar ile bağlantısı sağlandıktan sonra bekçi yazılımının veri tabanına aktarımları yapılır. Veriler bilgisayara aktarıldıktan sonra istenilen her tarihe ait raporlara ulaşılabilir. Bekçilerin tanımlanan bu devriye saatlerinde turlarını tamamladıkları raporlarda gözükeceğinden yönetici birimi bölgede bulunmadığında da bekçilerin görevlerini yapıp yapmadıklarının takibi rahatlıkla yapılabilecektir.

Güvenlik devriye kalemi sistemi kullanımı ile detaylı bilgiler ve eğitimler deneyimli destek ekibimizden telefon aracılığı ile alınabilir ya da destek ekibinden alınan randevu ile merkezimizde veya kullanıcılara ait bölgelerde de eğitimler verilebilmektedir. Güvenlik devriye kalemi sistemi yaşanabilecek sorunlarda aynı destek ekibi ile iletişime geçilerek yaptırdıkları yönlendirmeler ile kullanıcıların müdahale etmeleri sağlanabilmektedir. Yaşanan sorun eğer yazılımsal ise destek ekibinin uzak masaüstü bağlantıları ile kullanıcıların bilgisayarlarına bağlanarak sorunların giderilmesi sağlanmaktadır. Yapılan yönlendirmeler ile ya da müdahale edebilecek bir yetkilinin bulunmaması durumunda kullanıcılarımız destek ekibinden alınan randevu ile kendilerine yönlendirilecek teknik personelimiz aracılığıyla yerinde de destek alarak sorunlarının giderilmesi sağlanmaktadır. Tüm bu yapılan ya da yapılacak işlemler kullanıcılarımız için uygun değilse firma merkezimize gelerek ya da ürünlerimi kargo ile merkezimize göndererek teknik ekibimizce kontrollerinin yapılması bu şekilde de sağlanabilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler