perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK EL DEDEKTÖRÜ

Güvenlik el dedektörü, metal eşyaların tespit edilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanım alanları oldukça geniş olmaktadır. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan güvenlik el dedektörü; bıçak, silah, tabanca, bomba vb. gibi tüm metalleri tespit edebilmenizi sağlamaktadır. Güvenlik el dedektörü, demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırt etmektedir. Bu dedektörler ile küçük olan metaller çok yakından, büyük olan metaller ise uzaktan dahi tespit edilebilmektedir. Güvenlik el dedektörü, metal eşyaları tespit ettiğinde titreşimli olarak uyarı vermektedir. Düşük batarya durumlarında ise alarm verebildikleri için opsiyonel olarak şarj edilebilir ve böylece kullanıma ara vermeden 7/24 devam edilebilmektedir.

Yüksek duyarlılıkları ve yüksek seçicilikleri ile kullanılan güvenlik el dedektörü, geniş tarama alanlarına sahiptirler. Ergonomik tasarımı da bulunan güvenlik el dedektörü, sağlam tasarımı sayesinde sorunsuz kullanım şansı tanır. Güvenlik el dedektörü çalışma frekansı 22 khz’dir. Çalışma voltajı ise bu dedektörlerde 9 volttur. Herhangi bir metal tespit edildiğinde titreşimli olarak uyarı vermektedir. Ayrıca bu metallerin hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Hassasiyet ayarı düşürülerek, kemer tokası ve madeni para gibi metallere alarm verilmesi engellenebilmektedir. Bu sayede de yanlış alarmlar verilmesinin önüne geçilmektedir.

Güvenlik el dedektörü ile birlikte kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve xray bagaj arama dedektörleri bir arada kullanıldıklarında bu dedektörlerin metal eşyaları tespit etmeleri çok daha hızlı olmakta olup güvenlik bu şekilde en üst düzeye çıkarılabilmektedir. Güvenlik el dedektörü ile birlikte kullanılabilen kapı tipi metal üst arama dedektörleri, metal eşyaları tespit etmek için bir diğer seçenektir. Kapı tipi metal üst arama dedektörleri, zone bölgeleri ile çalışmalarına devam ederler. Zone bölgesi bir dedektörde ne kadar fazla ise metal eşya tespiti de bir o kadar kolay olmaktadır. Bu dedektörlerin ekranlarında alarmın kaç kez çaldığı ya da dedektörden kaç kez geçiş yapıldığı da görüntülenebilmektedir. Kapı tipi metal üst arama dedektörlerinin hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Xray bagaj arama ve tarama dedektörleri ise çanta, valiz, poşet gibi eşyaların içerisinde yer alan metalleri, bu eşyaların içerisini açmadan tespit etmeyi sağlamaktadır. Xray bagaj arama dedektörleri oldukça kolay bir kullanıma sahip olmakla beraber organik ve inorganik madde tespiti de yapabilmektedir. Bu dedektörler ile birlikte kullanılacak olan güvenlik el dedektörü ile siz de kontrollü geçişler sağlayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler