perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Güvenlik Kalemi: Güvenlik Görevlileri İçin Pratik Denetim!

Güvenlik kalemi sistemleri, güvenliğinizi sağlamakla yükümlü olan bekçilerinizi kontrol altında tutmanızı sağlar. Güvenlik kalemi sistemleri sayesinde bekçinizi devriye gezmesi gereken alanda yer alıp almadığını kolayca tespit edebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde bekçiniz kontrol etmesi gereken alanda mı? Emin olamıyorsanız; güvenlik kontrol saatleri tam da size göre! Bu saatler ile bekçinizi 7/24 takip edebilirsiniz. Bu sistemlerde kullanılan akıllı kalemler, paslanmaz çelikten üretilmişlerdir ve su geçirmezlerdir. Su geçirmez güvenlik kalemi, tüm kötü hava koşullarına rağmen %100 performans ile çalışabilmektedir. Kalemin şarjı 3 saat gibi çok kısa bir sürede dolar ve uzun süre boyunca kullanım sağlayabilirsiniz. Üstelik akıllı kalem şarj bitmesi gibi durumlarda ışıklı olarak kullanıcısını uyarmaktadır.

Güvenlik kalemi sistemleri çok basit bir kullanıma sahiptir. Bu sistemlerde kullanılan kontrol noktaları öncelikli olarak tur gezilmesi istenilen alanlara yerleştirilirler. Bekçi tura çıkmadan önce tur tanıtım kartını okutur ve tura çıkacağını haber verir. Her bir kontrol noktasına geldiğinde güvenlik kalemi bu noktalara 8-9 santimetre mesafeden okutarak o anın saat ve tarih bilgisi kalemin hafızasına alınmaktadır. Kalem aktarım cihazına yerleştirildiğinde bu bilgiler doğrudan bilgisayara aktarılarak raporlanabilmektedir. Bu sayede özellikle geceleri çalışmakla yükümlü olan güvenlik görevliniz siz uyurken nerede ve ne yapıyor kolayca tespit edebileceksiniz!

GÜVENLİK KALEMİ FİYATLARI

Güvenlik kalemi, bekçi kontrol akıllı kalemlerinin diğer adıdır. Güvenlik kontrol kalemleri fiyatları bekçi tur sisteminin markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Güvenlik kontrol saatleri hakkında detaylı bilgi almak için bize 0850 811 80 00 numarasından ulaşabilirsiniz. Tecrübeli ve uzman satış danışmanlarımız sizlere en iyi fiyat teklifini verecektir. Artık vakit kaybetmeyin! Hemen bize ulaşın ve ihtiyacınıza en uygun çözüm ile kaliteli çözümler elde edin! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler