perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

GÜVENLİK TUR SİSTEMLERİ

Güvenlik, günümüzde her alanda olmazsa olmaz halini almış bir ihtiyaçtır. Güvenlik sistemlerine olan ihtiyaç, kamera sistemlerinin daha sık olarak kullanılmasını sağlamıştır. Ancak kamera sistemleri güvenliği sağlamak için yeterli olmadığından dolayı güvenlik görevlilerine ihtiyaç duyulmuştur. Güvenlik görevlisi ve her alana donatılan güvenlik kameralarının güvenliği sağladığında hem fikiriz. Peki, güvenlik görevliniz işini aksatıyorsa? Devriye gezmesi gereken zamanlarda devriyede olup olmadığından emin olamıyor musunuz? Güvenlik kameralarının kayıtlarına bakarak o saatler arasında güvenlik görevlinizin devriye gezip gezmediğini takip etmeniz oldukça güçtür. Bu nedenden dolayı üretilen güvenlik tur sistemleri, kolay bir kullanıma sahiptir. Peki, güvenlik tur sistemleri nedir? Bu sistemler bekçileriniz takibini yapmanızı sağlar. Kullanımları oldukça basit olan güvenlik sistemleri ile bekçinizin devriye gezmesi zamanlarda nerede olduğunu ve çalışma alanı içerisinde saat kaçta yer aldığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Güvenlik tur sistemleri ile artık kafanızda yer eden o soru işaretlerinden kurtulacaksınız. Özellikle geceleri sizi korumakla yükümlü olan güvenlik görevlinizin nerede yer aldığını bilmek, siz uyurken görevini yapıp yapmadığını öğrenmek içinizi rahatlatacak. Perkotek olarak kuruluşumuzdan bugüne dek Türkiye ve 16 farklı ülkeye bekçi tur sistemi satışı yaptık ve yapmaya da devam etmekteyiz. Ayrıca satış sonrası desteği de vermekteyiz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız her anda bize 5 dakika içerisinde ulaşabilir ve problemlerinizin çözümünü sağlayabilirsiniz.

GÜVENLİK TUR SİSTEMLERİ FİYATLARI

Güvenlik tur sistemleri; bekçi akıllı kalemi, takip yazılımı, kontrol noktaları, şarj adaptörü, aktarım yuvası ve bekçi tanıtım kartından oluşmaktadırlar. Öncelikle bekçi kontrol noktaları devriye gezilmesi istenilen alanlara yerleştirilmelidirler. Bu noktaların manyetik alanlar dışına yerleştirilmeleri gerekmektedir. Bekçi devriyeye çıkmadan önce bekçi tanıtım kartını sisteme okutarak tura çıkacağına dair haber vermelidir. Tura çıkan bekçi, her kontrol noktasını sırayla dolaşmalıdır. Kontrol noktasına akıllı kalem okutulması esnasında kalem o anın tarih ve saat bilgisini hafızasına alır. Son kontrol noktasına da okutma yapıldığında tur tamamlanmış olacaktır ve bekçi akıllı kalemi şarjı bitse veya elektrik kesilmeleri yaşansa bile içerisindeki bilgileri saklayabildiği için asla veri kaybı yaşamayacaksınız. Bekçi tur sistemleri fiyatları da oldukça uygundur ve farklı modeller değişik fiyatlandırmalara sahip olduğu için her bütçeye uygun bir çözüm bulmak mümkündür. Neden güvenliğinizi riske atasınız ki? Arayın ve siz de güvenin tadını çıkarmaya başlayın! 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları