perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Eki.
2006

Erdemir Demir Çelik De Parmak İzi Uygulamasına Geçti.Erdemir Demir Çelik De Parmak İzi Uygulamasına Geçti

1965 yılında üretime başlayan ERDEMİR, bugün ulaştığı 3 milyon ton/yıl düzeyinde ham çelik üretim kapasitesi ile halen Türkiye'nin en büyük demir çelik kuruluşu ve tek entegre yassı çelik üreticisidir.

Uluslararası kalite standartlarında levha, sıcak ve soğuk haddelenmiş sac ile kalay, krom ve çinko kaplamalı sac üretmektedir.

Magis pass 14500 ve 15500 Kartlı- Parmak izli personel devam kontrol sisteminin uygulandığı projede 35 adet cihaz kullanılarak 2000 işçi ve personelin parmakları sisteme tanıtıldı.TCP/IP ile haberleştirilen cihazlardan anlık olarak datalar çekilip puantajı yapıldıktan sonra bordro programına aktarılarak maaş ve mesai hak edişleri anında hesaplanabilmektedir.1 ayda tamamlanan projedeki cihaz sayıları arttırılarak farklı kulvarlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Projede kullanılan bazı cihazları dış ortamda kullanma isteği , ince mühendislik çalışmaları sayesinde yağmur,kar, rüzgar,sıcaktan etkilenme, soğuktan etkilenme ve bunun gibi doğal koşullardan zarar görmeme nitelikleri sonradan modifiye edilerek stabil hale getirilmiştir.


Haberler'e Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları