perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
10
Şub.
2012

Respect CCTV Güvenlik Kameralarının Ve DVR Kayıt Cihazlarının Yurtdışı Üretimi Başladı.Respect CCTV Güvenlik Kameralarının Ve DVR Kayıt Cihazlarının Yurtdışı Üretimi Başladı

Birçok alanda ithalatı olan PERKOTEK, güvenlik kamera sektöründe düşük kalite=düşük maliyet talebinin tam tersine yüksek kalite>yüksek maliyet oluşumuyla sektöre yeni bir kalite düzeyi getirmeyi hedefliyor.RESPECT markasıyla üretilecek CCTV Güvenlik kameraları ağırlıklı IP tabanlı olup kalitesi fiyatından daha ağır olacak.

Özellikle düşük segmentli uygulanan güvenlik kamera sistemlerinin, görüntüleri kalitesiz , seyri ve kayıt görüntüleride tatim edici olmayıp müşteri memnuniyetsizliğine sebep olduğunu yakından takip etmekteyiz. Kayıt edilen kamera kayıtlarının yeri geldiğinde 1 dakikasının bile çok ciddi önem arzettiğini düşünürsek kaliteyi arttırmanın faydasınıda daha iyi anlamamız mümkündür.

RESPECT marka IP Güvenlik kameralarıyla birlikte DVR kayıt cihazlarınında çok kısa zamanda stoklarımızda girip piyasada rağbet göreceğini hedeflemekteyiz.


Haberler'e Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları