perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
24
Oca.
2023

Yeni Nesil Perkotek Fl-20 Parmak İzli Kilitleri Stoklara Girdi.Yeni Nesil Perkotek Fl-20 Parmak İzli Kilitleri Stoklara Girdi

Perkotek FL-20 Parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışan kapı kilit kolları, geleneksel anahtar veya kartlı kilit sistemlerine alternatif olarak kullanılan güvenli ve modern bir erişim kontrol yöntemidir. İşte parmak izi kapı kilit kolları hakkında bilmeniz gereken bazı temel bilgiler:
 
Parmak İzi Tanıma Teknolojisi: Parmak izi kapı kilit kolları, kullanıcıların parmak izini kullanarak kimlik doğrulamasını sağlar. Bu teknoloji, her insanın parmak izinin benzersiz olması nedeniyle yüksek güvenlik sağlar.
 
Kullanım Kolaylığı: Parmak izi kapı kilitleri, kullanıcılar için çok kullanışlıdır. Anahtar veya kart taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır ve sadece bir parmak dokunuşu ile kapıyı açmanıza olanak tanır.
 
Kayıt ve Silme: Kullanıcıların parmak izi bilgileri, sisteme kaydedilir ve yönetilebilir. İzin verilen kişilerin parmak izleri sisteme eklenirken, izin verilmeyen kişilerin parmak izleri silinebilir.
 
Çoklu kullanıcı: Parmak izi kapı kilitleri birden fazla kullanıcıyı tanıyabilir. Bu, aileler, işyerleri veya oteller gibi çoklu kullanıcı gereksinimlerini karşılamak için idealdir.
 
Enerji Verimliliği: Bazı parmak izi kapı kilitleri, enerji tasarrufu sağlamak için düşük güç tüketimi ile çalışır ve pili uzun ömürlüdür. Son 500 açılmada düşük pil uyarısı verir.
 
Farklı Giriş Seçenekleri: Parmak izi, kart, şifre, mekanik anahtar veya telefonunuza yükleyeceğiniz mobil uygulama ile kapıyı açtırma imkanı sunar.
 


Haberler'e Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları