perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ANTENLERİ

Mağaza kağıt alarm etiketi antenleri, mağazalarda yer alan ürünlerin hırsızlık ve çalıntı olaylarına karşı korunmasını arttırmaktadır. Güvenlik kamerası ile hırsızlık olayından sonra bu durum öğrenilebildiği için ürün koruma antenleri bir ilaç niteliğindedir. Bu antenler ile hırsızlık gerçekleştiği anda olaydan haberiniz olur. Nasıl mı? Ürünlerin üzerinde yer alan alarm etiketleri, ürün koruma anteninden geçiş esnasında sesli olarak alarm verir ve mağaza çalışanlarını uyarır. Yaklaşık olarak 2 metreye kadar tarama yapabilen kağıt alarm etiketi antenlerinin gövdesini transparan olarak tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda renkli olarak da kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu ürünlerin gövdesi reklam tabelası işlevi de görmektedir.

Kağıt alarm etiketi antenleri demağazaların giriş alanlarına konumlandırılarak kullanılmaktadır. Bu antenlerin kullanımları oldukça basittir. Beğendiğiniz dekoru veya tasarımı kullanabilmeniz mümkündür. Öncelikli olarak bu antenler, mağazaların giriş alanlarına monte edilmektedir. Daha sonra da etiketlenme işlemine geçiş sağlanır. Round, sun, 4x4, 5x5, golf vs. etiketlerin ürünlerin üzerine konumlanması gerekmektedir. Son bir işlem olarak da kasada bu etiketlerin sökülmeleri sağlanmaktadır. Kâğıt olan etiketleri etkisiz hale getirmek için deactivator kullanılmalı ve sert plastik etiketleri ise etkisiz hale getirmek için mıknatıslı etiket sökücü tercih edilmektedir. Bu kağıt alarm etiketi antenleri, her geçen gün de çok daha geniş alanlarda tercih edilmeye başlanmıştır. Mağaza kağıt alarm etiketi kullanılmadan önce mağazalarda çalınan ürünlerden akşamları mağaza kapandıktan sonraki sayım sırasında haberdar olunabiliyordu. Bu da çalıntı ürünlere ayrı bütçe ayrılması gerekliliğini doğuruyordu. Bu olaylardan yüzünden pek çok mağazanın iflas eşiğine gelmesi ile birlikte de mağaza ürün güvenlik sistemleri daha sık kullanılmaya başlandı. Zaten etiketler ürünlerin üzerinden sökücü olmadan çıkarılamıyor. Bu da antenlerin etiketlere alarm vermesini sağlıyor ve böylece çalıntı riski oluşması durumunda bu engellenebiliyor. Siz de Sensitive mağaza ürün güvenlik sistemleri kullanarak mağazalarınızda yer alan ürünleri koruyabilirsiniz. Ürünlerinizi takip etmek artık çok daha kolay olacak. Satın almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak irtibata geçebilirsiniz!

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA KÂĞIT ALARM ETİKETİ

Mağaza ürün koruma kâğıt alarm etiketi, ürünlerin üzerine yapıştırılmak için kullanılan etiketlerdir. Bu etiketlerin üzerinde sahte bir barkod bulunur. Bu barkod eğer pasif hale getirilmezse, ürün koruma anteni alarm verecektir. Kâğıt etiketlerin yanı sıra plastik etiketler de ürün korumak amaçlı kullanılmaktadır. Plastik etiketler, ürünlerin üzerine takılır ve etiket sökücü olmadan bu etiketleri çıkarmak mümkün değildir. Eğer etiket sökücü kullanılmadan plastik etiketlerin çıkarılması istenirse ürün ciddi zararlar görür. Aşağıda ürünlerinizi korumak için kullanabileceğiniz tüm etiketlerimiz listelenmiştir.

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ETİKET SÖKÜCÜ VE ETİKET ÖLDÜRÜCÜ

Mağaza ürün koruma etiket sökücü, plastik etiketlerin çıkarılması için kullanılmaktadır. Etiket öldürücü ise kâğıt etiketlerin pasif hale getirilmesi için kullanılır. Kağıt alarm etiketi sökücü ile etiketi eğer pasif etmeden ürün mağazadan çıkarılmak istenirse, mağaza ürün koruma alarm anteni tepki verecektir. 

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları