perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kale Kartlı Kilit Fiyatları: Uygun Fiyatlı Güvenlik Çözümleri!

Kale kartlı kilit fiyatları, oldukça merak edilmekte olan bir konudur. Ancak Kale kartlı kilit fiyatları hakkında bizim net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan farklı modellerine göre Kale kartlı kilit fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu yüzden öncelikle ihtiyacınız olan modelin belirlenmesi ve ona uygun olan fiyat teklifinin verilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra Kale kartlı kilit fiyatları tüm modellerimiz için oldukça uygundur. Farklı bütçelere hitap edebilmek adına uygun tutulmuştur. Kale kartlı kilit fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımızın kullanılmakta olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; online kartlı kilit cihazları, offline kartlı kilit cihazları, panelli kartlı kilit fiyatları ve standalone kartlı kilit fiyatları. Hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olsa da kullanılacak olan alanlar da önem arz etmektedir.

Kale kartlı kilit fiyatları uygunluğu bulunan cihazlarımız ile geçiş yapabilmek için bu cihazların öncelikle, kişilerin giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Bu cihazlara tanıtılacak olan kartların, mifare kartlar ve proximity kartlar olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu kartlardan hangisinin kullanılacak olduğu da tamamen cihazların modellerine göre değişir. Üstelik pek çok modelinde kartlı geçişin yanı sıra ayrıca şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği yer alır. Bu sayede cihazların kart kayıt kapasitesi dolduğunda, şifreli olarak da geçiş yapabilirsiniz.

Kale kartlı kilit fiyatları uygunluğuna sahip olan online cihazlarımız, bilgisayar bağlantısı olmadan çalışmasına devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazlara geçiş adetleri, geçiş tanımları ve geçiş yetkileri program üzerinden tanımlanmaktadır. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duymayan cihazlardır. Bu cihazlar, panel görevi görmelerinden ötürü çalışırken panele de ihtiyaç duymazlar. Kullanımları oldukça basit olan offline kartlı geçiş kontrol cihazları ile günümüzde genellikle personel takibi yapılmaktadır. Bu cihazlarımızın kullanımları oldukça basit olup personelleri takip etmek için personel takip programı ile kullanılması gerekiyor. Aynı zamanda üye takibi yapabilmek için üye takip programı, yemekhane takibi yapabilmek için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapabilmek için geçiş kontrol programı, öğrenci takibi yapabilmek için öğrenci takip programı ile birlikte kullanılması gerekmektedir.

Kale kartlı kilit fiyatları uygunluğuna sahip olan bir diğer cihazımız ise panelli kartlı geçiş kontrol sistemlerimizdir. Panelli cihazlar, çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyarlar. Hafızalarında hiçbir bilgi barındırmayan bu cihazlarda tüm bilgiler panel üzerinde tutulmaktadır. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazlarında ise geçiş takibi yapabilmek için kartları tanıtırken, öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Akabinde tanıtılacak olan diğer kartlar tanıtılır. Kapı kilitlerine tetik verebilmek için bu cihazlar ile birlikte kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Her kapı yapısında kullanılabilir olan farklı kilit olması sayesinde farklı kapı yapılarına da bu cihazlar ile tetik verilebilir. Üstelik sabotaj yapılması durumlarında da kendini kapatma özelliğine sahiptirler.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler