perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI PARMAK İZİ SİSTEMLERİ

Kapı parmak izi sistemleri, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak, kapılardan geçiş yapılmasını sağlamakta olan sistemlerdir. Kapı parmak izi sistemlerinde kişilerin parmaklarının uç kısımlarında yer alan eşsiz ve benzersiz parmak izi kullanılır. Bu iz, her insanın her parmağında farklılık göstermektedir. Bu sayede kişilerin birbirleri yerine parmak izini okutarak geçiş yapması gibi bir durum söz konusu olamaz. Bu güven sayesinde günümüzde kapı parmak izi sistemleri genellikle personellerin takip edilebilmesi için kullanılmaktadır. Personel takibi dışında kapı parmak izi sistemleri ile yemekhane takibi, üye takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi ve geçiş kontrol takibi de yapılabilmektedir. Kapı parmak izi sistemleri ile geçiş kontrol takibi yapmak için geçiş kontrol programı, üye takibi yapmak için üye takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, öğrenci takibi yapmak için öğrenci takip programı ve tuvalet takibi yapmak için ise tuvalet takip programı kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan tüm bu takip programları, kapı parmak izi sistemleri cihazları ile uyumlu olduğu için kullanımda asla bir sorun yaşamazsınız.

Kapı parmak izi sistemleri cihazları ile kapılara tetik vermek için iki farklı seçenek bulunur. Kapı parmak izi sistemleri cihazları ile kilitleri bir arada kullanarak kapılara tetik verebilirsiniz. Kullanılacak olan Strike kapı kilitlerinin her kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modeller bulunmaktadır. Bu modeller ile tüm farklı kapı yapılarına tetik verilebilir. Ahşap kapılara, demir kapılara, çelik kapılara, cam kapılara, pvc kapılara, pimapan kapılara ve kompozit kapılara tetik verebilecek olan farklı modeller olması sayesinde kapı parmak izi sistemleri cihazları ile tüm kapılara tetik verilebilmektedir. Üstelik bu kilitlerin farklı tutuş gücü bulunması sayesinde her kapı yapısına uygun olan modeli de bulunmaktadır.

Kapı parmak izi sistemleri ile kapılara tetik vermek için eğer kilitleri bir arada kullanmak istemezseniz, bu cihazların kapı kolu modellerini kullanabilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kapı kolu ve kilit bir aradadır. Normal bir kapı kolu gibi montajlarının yapılması gerekmektedir. Parmak izli kapı kolunun pil ile çalışıyor olması da çok büyük bir avantajdır. Bu sayede elektrik kesilmesi gibi durumlardan etkilenmeden kapılara kolayca tetik verilebilir. Bu cihazların bazı modellerinde parmak izi yanı sıra kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede istenilen geçiş şekli kullanılarak geçiş yapılabilir.

Kapı parmak izi sistemleri cihazları ile turnikelere de tetik verilebilmektedir. Bu cihazlar ile turnikelere tetik vermek için cihazların turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekmektedir. Kullanımları bu şekilde çok basit olan kapı parmak izi sistemleri cihazlarında kayıt kapasitesi genel olarak bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu sayede takip yapılacak olan alandaki kişi sayısına uygun olan bir model bulabilmek daima mümkündür.

Kapı parmak izi sistemleri cihazları da firmamızda oldukça uygundur. Her kapı parmak izi sistemleri cihazlarında kayıt kapasitesi, geçiş şekilleri vb. Farklılık gösterdiği için de b u net olarak bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Kapı parmak izi sistemleri fiyatları teklifi için bizi 0850 811 80 00 numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler