perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kartlı Geçiş Sistemi Programı: Kolay ve Güvenli Yönetim!

Kartlı geçiş sistemi, günümüzde belirlenen bir alana giriş ve çıkış yapacak olan kişilerin, kartlar ile takip edilebilmesi için kullanılan sistemdir. Kartlı geçiş sisteminde kullanılan iki farklı kart türü vardır. Bu kartlar mifare kart ya da proximity karttır. Bu kartlardan hangisinin kullanılacağı tamamen cihazın modelinin özelliğine kalmış olmakla birlikte, hangi cihazı kullanacağınızı belirleyebilirsiniz. Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Strike kartlı geçiş cihazlarının satışını yapmaktayız. Bu cihazlar, 2 sene boyunca garantilidir. Üstelik 10 sene boyunca da yedek parça garantisi bulunmaktadır. Bu cihazlar; 4 ana gruba ayrılmaktadır. Standalone kartlı geçiş sistemi, online kartlı geçiş sistemi, offline kartlı geçiş sistemi ve panelli kartlı geçiş sistemi… Tüm bu kartlı geçiş sistemi ile üye takip, yemekhane takip, öğrenci takip, minibüs takip ve personel takip programlarını birlikte uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Ancak kartlı geçiş sistemi programı olarak daha çok personel takip programı bilinmektedir. 

Standalone kartlı geçiş sistemi, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasına devam eden sistemdir. Bu sistemlere kart kayıt etmek için öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Master kart olmadan kayıt yapmak mümkün değildir. Tetik olarak kuru kontak veren bu cihazlar; elektronik kilit, elektromanyetik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları ile de tetiklenebilmektedir. Ayrıca sabotaj gibi durumlarda alarm da vererek kendi kendini kapatma özelliğine sahiptir. Depolarda, ofislerde ve tüm odaların kapılarında tercih edilebilmektedir. Offline kartlı geçiş sistemi ise bilgisayarın açık olmasına gerek kalmaksızın çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazlar ile herhangi bir panelin kullanılmasına gerek yoktur. Çünkü zaten cihazların kendisi bir panel görevi görmektedir. Ip tabanlı oldukları için en yakın network switch’e takılarak sisteme dahil edilmektedir. Panelli kartlı geçiş sisteminde ise kullanılan cihazlar, aptal terminal olarak adlandırılmaktadır. Bu cihazlar hafızalarında hiçbir bilgi tutamazlar. Tüm bilgiler panelde tutulmaktadır. Online kartlı geçiş sisteminde ise bilgisayarın kullanım esnasında açık kalması gerekmektedir. Rs 232 ve Rs 485 ile çalışmakta olan bu kart okuyucular, konvektör aracılığı ile bilgisayarın seri portuna bağlanmaktadır. Tüm bu cihazlar

Kartlı geçiş sistemi programından bahsedelim. Bu program tamamen sizin isteğinize ve ihtiyaçlarınıza kalmıştır. Personel takip programı, üye takip programı, yemekhane takip programı, öğrenci takip programı ve minibüs takip programı ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Personel takip programı, işletmelerde personelleri takip etmek amacıyla kullanılmakta olan programdır. Kullanım alanı oldukça geniştir. Üye takip programı ise spor salonlarında bulunan üyeleri takip etmek için kullanılmakta olan programdır. Yemekhane takip programı ise yemekhanelere giriş ve çıkış yapan kişilerin öğün hak edişlerini belirlemenizi sağlamaktadır. Öğrenci takip programı ise okullarda ve dershane gibi yerlerde öğrenci takip edebilmenizi sağlamaktadır. Kartlı geçiş sistemi programı ile birden farklı rapor alabilirsiniz. Bu raporlar sayesinde personellerin takibi çok daha kolay bir hal alacaktır. Kartlı geçiş sistemi programı ile takipte çığır açacaksınız. Neden satın almak için zaman kaybedesiniz ki? Hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler