perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI KAPI KİLİTLERİ FİYATLARI

Kartlı kapı kilitleri fiyatları, kullanılacak olan kart okuma cihazlarının modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden de kartlı kapı kilitleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Öncelikle kullanılacak olan cihaz modelinin belirlenmesi, ona uygun fiyat teklifinin verilmesi gerekir. Kartlı kapı kilitleri fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan cihazların dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone kartlı geçiş kontrol cihazı, online kartlı geçiş kontrol cihazı, offline kartlı geçiş kontrol cihazı ve panelli kartlı geçiş kontrol cihazıdır. Bu cihazların tamamı aynı amaç için kullanılıyor olsa da kullanım şekli değişiklik göstermektedir. Kartlı kapı kilitleri fiyatları uygunluğu ile kullanılan cihazlarımıza tanıtılacak olan kartların proximity ve mifare kart olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Hangisinin kullanılacak olduğu da tamamen tercih edilecek olan cihazın modeline göre değişmektedir. Bu kartların üzerine baskılar da yapılabilir.

Kartlı kapı kilitleri fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımızın iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Dış ortamlarda kullanılan modelleri suya karşı dayanıklılık gösterdiği için de dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Kartlı kapı kilitleri fiyatları uygunluğuna sahip olan bu cihazlarımız ile personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi yapılabilmektedir. Tabi ki bu takip işlemlerini yapmak için bu cihazlar ile birlikte uyumlu olan takip programlarının kullanılması gerekmektedir.

Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar tetik olarak kuru kontak verdiklerinden dolayı elektrikli kilit karşılıkları, manyetik kilitler ve elektronik kilitleri açtırabilir. Sabotaj yapılması durumlarında da cihaz kendi kendini kapatma özelliğine sahiptir. Standalone kart okuyucu cihazlara kart tanımlaması yapabilmek için öncelikle master kart okutulması gerekir. Master kart okutulduktan sonra kart tanımlanır. Tanımlı olan kartların okutulması ile birlikte geçiş izni elde edilir. Standalone kartlı kapı kilitleri fiyatları çok uygun olup teklif için bize ulaşmanız gerekmektedir.

Online kartlı geçiş sistemleri cihazları, çalışmalarına devam ederken bilgisayarların sürekli olarak açık olması gerekmektedir. Geçiş yetkileri, geçiş tanımları ve geçiş zoneleri bu cihazlara program üzerinden tanımlanmaktadır. Online kartlı kapı kilitleri fiyatları teklifi için bizi arayabilirsiniz. Offline kartlı kapı kilitleri fiyatları da çok uygun olup bu cihazların çalışması sırasında bilgisayarların açık olmasına gerek yoktur. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları bir panel görevi gördüğü için panele de ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu cihazlarımızın kullanımları çok basit olup günümüzde özellikle personellerin takip edilmesi için kullanılmaktadır. Pek çok modelinde kartlı geçişin yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunur. Panelli kartlı kapı kilitleri fiyatları da firmamız da çok uygun olduğundan, kullanımları oldukça artış göstermektedir. Bu cihazlar, hafızalarında hiçbir bilgiyi tutamazlar. Tüm bilgiler, panel üzerinde tutulmaktadır. Kullanım alanları çok geniş olan panelli geçiş kontrol cihazları fiyat teklifi için bize ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler