perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
KATLANIR OTOPARK BARİYERİ

Katlanır otopark bariyeri sistemleri, otoparklarınıza giriş ve çıkış yapacak olan araçların çok daha kontrollü bir şekilde giriş ve çıkış yapabilmesi için kullanılmakta olan bariyerlerdir. Bu bariyerler, ogs (otopark geçiş sistemi) ve hgs (hızlı geçiş sistemi) olarak kullanılmaktadırlar. Bu sistemlerin en büyük özelliklerinden bir tanesi, ziyaretçi araçların da kontrollü olarak geçiş yapmasına imkân tanınmasıdır. Bunun için katlanır otopark bariyeri sistemlerinde; panel, otopark takip programı, otopark anteni, araç kâğıt veya plastik etiketleri ve katlanır otopark bariyerinin bir arada kullanılması gerekmektedir. Bunun için öncelikle otopark antenlerinin ve katlanır otopark bariyerinin araçların giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan araca kâğıt ya da plastik etiket tanımlaması yapmak gerekir. Bunun için her arca özel bir etiket tanımlanır. Etiketlerin plastik ve kâğıt olan iki çeşidi var. Kâğıt etiketler araçların camlarında, plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadır. Etiketlerin tanımlaması ile birlikte araçların antenin önüne geldiklerinde, etiket bilgisi anten tarafından okunarak panel üzerinden katlanır otopark bariyeri programına iletilmektedir. Etiketin tanımlı olması durumunda geçiş izni verilir. Etiket tanımlı değil ise programdan ziyaretçi geçişi ayarlanabileceği gibi geçiş izni verilmeyebilir.

Katlanır otopark bariyeri programı paneli, otoparkın girişinde bulunan iki adet anteni kontrol edebilmektedir. Otoparka giriş yapmak isteyen bütün araçlara global anti-passback yapması ile içeriden henüz çıkış yapmamış olan araçlara tekrar giriş yetkisi vermez. Yani içerideki aracın etiketi, dışarıdan otoparka başka bir araç getirebilmek için kullanılamaz. Bu paneller aynı network’e kurulduklarında adet otopark giriş ve çıkış noktasını kontrol altına alabilmektedir. Katlanır otopark bariyeri paneli, geniş bir hafızaya ve yüksek sorgulamaya sahip olmaları sayesinde altmış beş bin adet aracın otoparka giriş ve çıkış yapmasını kontrol edebilir. Bu paneller, 32 bit işlemcilidir. LCD ekranlı olup kart okuma süresinin ayarlanması sağlanmaktadır. Aynı zamanda UTP olarak da ekrana mesaj gönderebilirler. Sesli ve ışıklı uyarılar vererek kullanıcısını uyarabilmesi mümkündür. Üstelik herhangi bir sorun yaşandığında çağrı merkezi ekibimizden destek alınabilir.

Katlanır otopark bariyeri ile birlikte kullanılan kâğıt etiketler, birinci sınıf yapışkanlıdır. Bu etiketler, araçların ön camlarına yapıştırılırlar. Avax marka tüm hızlı geçiş sistemi antenleri ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Araçların camında bulunan etiketleri, 50 metrelik mesafeden hızlıca tanıyabilirler. Bir etiketin içerisinde bulunan bilgi on sene boyunca saklanabilir. Etikete yazma kapasitesi ise 10 metreye kadardır. Katlanır otopark bariyeri sert etiket ise hem yazma hem okuma yapabilir. Bu etiket, 6 metreye kadar yazma yaparken, okuması 50 metreye kadardır. Bu etiket de içerisinde yer alan bilginin on sene boyunca saklanmasını sağlar. 50 adetlik paketler halinde satışa sunulmuştur.

Katlanır otopark bariyeri hakkında çok daha geniş bilgiye sahip olmak isterseniz, telefon numaralarımızı tuşlayarak bizi arayabilirsiniz. Katlanır otopark bariyeri kullanılan alanlarda görülmüştür ki; geçişler çok daha hızlı ve daha güvenilir bir biçimde yapılır. Neden siz de şimdi bizi arayarak katlanır otopark bariyeri satın almayasınız ki? Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler