perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
09
Şub.
2015

Access Kontrol.


Access Kontrol

 

Access kontrol amacı yetkilendirme sağlayıp kapıların kontrolünü sağlamaktır. Yani misafir girişleri yada kapılarda yada turnikelerde kısıtlamaları sağlamaktır. Örnekleme yapacak olursak a,b,c,d,e,f kapıları olduğunu düşünelim. Kullanıcının a ve b kapısından geçmelerini fakat diğer kapılardan geçmesini istemiyorsak işte bu durumda access kontrol devreye giriyor. Dilediğiniz kullanıcı geçişlerini kapılardan sağlayabilirsiniz.

Access kontrol sql ve mdb veritabanı alt yapısına sahiptir. Mssql veri tabanı sayesinde microsoft desteği ile sorgulamalar daha hızlıdır. Küçük ölçekli işletmeler için mdb yani access veritabanı kullanılmaktadır.

Cihazlar eklenir ve programda bölge kayıt işlemi gerçekleştirilir.  Bölgeler tanımlandıktan sonra kapılar online ve offline olarak sol tarafta kapı listesinde gözükür. Kullanıcı işlemleri logları tutulmaktadır. Bu loglardan kullanıcıların ne işlem yaptığını görebilmeniz mümkündür. Client mantığı ile dilediğiniz bilgisayara kurulum yapılıp izleyebilirsiniz.

Kullanıcılara yetkilendirme sağlayıp ziyaretçi için kullanıcı oluşturulup sadece ziyaretçi işlemleri sağlattırılıbilinir. Access kontrol sistemi raporlarını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Offline girişleri bağlantı kesinliğinde çekebilmektesiniz. Personelleri cihazdan alıp sadece isim ekleyerek kayıtlara başlayabilirsiniz. Kişinin yüzümü , parmak izi mi, kart mı tanımlandığını görebilirsiniz.

Geçiş ekranı sayesinde ikinci bir ekrandan geçiş yapılan kayıtların bilgilerini gösterebilirsiniz.

Sizde personellerinizi access kontrol sistemi ile kontrol etmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön