perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
02
Oca.
2015

Bekçi Kontrol Sistemi.


Bekçi Kontrol Sistemi

Bekçi kontrol sistemi ile bekçilerinizin görevlerini yerine getirip getirmediğini kontrol etmeniz mümkündür. Basit algoritmada olan bu sistemler bekçilerin kontrolü için idealdir.

 

Bekçi kontrol sistemi nedir ?

 

Bekçi kontrol sistemi adında anlaşıldığı gibi güvenlik personellerinin gerekli olan görevlerini yani turlarını atıp atmadığını takip ettiğiniz sistemlerdir. Bekçi kontrol sistemi yazılım ve donanım ile bir bütündür. Donanım olarak bekçilerin kullanması gerektiği yani gezdiklerinde yanında taşımaları gereken kalem , gezdikleri alanlara takılan noktalar ve personeli ayırt etmek için kullanılan kartlardan ibarettir. Bu kalemin su geçirmez özelliği ve darbeye duyarlı olması en cezbedici özelliklerindendir. Eskiden bu kalemler akbilli sistemler ile çalışmakta küçük piller ile kontrol altındaydı. Pil bitmesi durumunda değiştirilmesi sıvı teması durumunda sistemin yenilenmesi gerekiyordu. Artık Perkotek Guard Tour sistemi ile bu sorunlar ortadan kalktı. Eski kalemler rs232 ile bağlanırken bu sistem usb ile bağlanmaktadır. Usb yuva üzerinde şarj durumu ve hafıza durumunu belirten ekran mevcuttur. Birçok olayı hafızasında tutan bu sistem bekçiler için ideal bir sistemdir.

 

Kullanımı ise program aracalığı ile noktalar tanımlanır, daha sonra kartlar güvenlik görevlilerini belirten kartlar tanımlanır. Kalemi tanıtmaya ihtiyaç duyulmaz aracı görevindedir. Görevli önce kartını sonra gezdiği noktalara okutur ve siz program aracılığı ile bilgileri çekip raporlayabilirsiniz. Zorunlu turlarınızı programdan tanıtır raporlamayı tura göre aldığınızda gezmediği noktaları tespit etmeniz mümkündür. Güvenlik görevlileri kalemi etkisiz hale getirmek için darbe uygulamaktadır. Bu durumda darbe sensörü devreye girer ve hangi güvenlik görevlisinin devriyesinde ve saat kaçta darbe yapıldıysa raporlamasını almanız ve görevli için gerekli yaptırımı uygulamanız mümkündür.

 

Bekçi kontrol sistemi programı mysql veritabanı ile çalışmakta olup sınırsız kayıt kapasitesi ile ömürlüktür. Dilerseniz ana bilgisayar dışarısında istediğiniz kadar bilgisayara programı kurup kontrol etmeniz mümkündür. Lisans bedeli guard tour için yoktur. Bu bekçi kontrol sistemi devriyelere hatırlatma yapmak için zil çaldırma özelliğine sahiptir. Belirtilen saatte zil saati çalarak tur hatırlatması mümkündür. Şuanda bekçi kontrol sistemimiz aşırı talepten ötürü ses olarak kapatılmış titreşim olarak aktif edilmiştir. Dilerseniz bu özellik değiştirilebilinir.

 

Sizde güvenlik görevlililerinizin takibini yapmak için bize ;

 

satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür…


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları