perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
02
May.
2016

Biyometrik Geçiş Sistemi.


Biyometrik Geçiş Sistemi

Gelişen son teknoloji ile birlikte biyometrik geçiş sistemi de gelişmeye başladı. Bu sayede özellikle işletmelerde personellerin geçişleri daha kolay bir hal alırken aynı zamanda geçişlerde güvenlik de en üst düzeye çıkarılmış oldu. Peki, biyometrik geçiş sistemi cihazları nedir? Parmak izi cihazları, yüz tanıma terminalleri, kartlı geçiş kontrol sistemleri ve iris tanıma cihazları biyometrik geçiş sistemine ait cihazlardır. Bu cihazlar, kişinin biyografisine göre geçiş yapmasını sağlar.

Biyometrik geçiş sistemi ile hızlı ve kontrollü geçişler!

Yüz tanıma cihazları, yüzümüzdeki noktaları 2 boyutlu olarak tarayarak geçiş yapmamızı sağlayan cihazlardır. Biyometrik sistemlerin en gelişmişi olarak adlandırılan yüz tanıma cihazları, personel takibi için harika bir çözümdür. Bu cihazlara temas olmadığı için uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Parmak izi cihazları ise biyometrik geçiş sistemi olarak en sık kullanılan cihazlardır. Parmak izi cihazlarında kişinin parmak izi taranır. Kişinin parmak izi biyografiye göre farklılık gösterdiği için kimsenin parmak izi bir başkasıyla aynı değildir. Bu nedenden dolayı parmak izli cihazlar biyometrik geçiş sistemi olarak en sık tercih edilen cihazlar olmuştur. Kullanımı oldukça basit olan parmak izli cihazlara 1000 ile 10000 arasında parmak izi kaydı yapabilmeniz mümkündür. İris tanıma sistemi ise tıpkı parmak izli cihazlar gibi birbirinden farklı iris yapımıza göre kayıt sağlayan ve bu şekilde geçiş izni sunan cihazlardır.

Biyometrik geçiş sistemi hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden bize ulaşabileceğiniz gibi 0850 811 80 00 numarasını arayarak da bize ulaşabilirsiniz. Biyometrik geçiş sistemi fiyatları, tercih edeceğiniz geçiş sistem cihazına göre değişmektedir. Bizi arayarak uzman ve profesyonel satış danışmanlarımızdan bütçenize en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları