perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
29
Mar.
2014

Mağaza Güvenliği.


Mağaza Güvenliği

Pek çok alışveriş mağazasında kapı dedektörleri ile mağaza güvenliği sağlanmaktadır. Bu sistemlerin zorunluluk haline geldiğini de söyleyebilmemiz mümkündür. Çünkü mağaza güvenlik sistemleri sayesinde mağazanızdan elde ettiğiniz geliri koruyabilmeniz daha kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ürünlere yapıştırılan yapışkanlı etiketler ya da iğneli etiketler sayesinde ürünlerinizin kasadan geçmeden ve parası ödenmeden kapılardan geçirilmesi söz konusu olduğu zaman kapı alarmları ötmeye başlamaktadır. Bu sayede ürünlerinizin hırsızlık gibi durumlara karşı kesin bir şekilde korunması sağlanabilmektedir. Ayrıca buna ek olarak kullanılan güvenlik kameraları ile mağaza güvenliği sistemleritam anlamda verimli bir şekilde kullanılabilmektedir. Birçok mağaza henüz bu sistemi kullanmıyor olsa da aslında bu sistemler öncelikle kendi güvenliğiniz ve ürünleriniz için gereklidir. Çünkü ülkemizde maalesef suç oranları oldukça yüksektir ve bunun en çok hırsızlık ve gasp ile gerçekleştiği görülmektedir. Belki gasptan kurtulmanızı sağlamayacaktır. Ancak bu sistemlerle yapılan suçun tespiti ve suçluların daha çabuk yakalanabilmesi söz konusudur. Bu sebeple de giyim ya da farklı ürün hizmetlerinde bulunan tüm mağazalarda bu sistemlerin kullanılması gerekmektedir.

Çalışıp üretip kazandıklarınızı hak etmeyen kişilerle paylaşmamak ve cironuzu koruyabilmek için mağaza güvenlik sistemleri kurdurmanız büyük bir önem taşımaktadır. Bu sistemler sayesinde sadece hırsızlık olaylarını değil personelinizin çalışma şeklini ve doğru düzgün çalışıp çalışmadığını da rahatlıkla kontrol edebilecek olmanız sayesinde daha disiplinli bir çalışma ortamı da oluşturabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları