perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
09
Haz.
2016

Mağaza Ürün Koruma Sistemleri Fiyatları.


Mağaza Ürün Koruma Sistemleri Fiyatları

Güvenlik günümüzde her alanda ve her sektörde ihtiyaç duyulan bir ihtiyaçtır. Mağazalarda da ihtiyaç duyulan bu güvenlik, mağaza ürün koruma sistemleri ile sağlanmaktadır. Peki, mağaza ürün koruma sistemleri nasıl kullanılır? Bu sistemler; mağaza ürün koruma anteni, ürün koruma alarm etiketleri ve alarm etiket sökücü ve etiket öldürücüden meydana gelmektedir. Mağaza ürün koruma anteni, kişilerin geçiş yapacağı, mağazaların giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılırlar. Ürün koruma antenleri, pleksiden üretilmiş olup sağlamlığı ve kalitesi tartışmasız bir numaradır. Ürün koruma antenlerinin rengi mağazanızın konseptine göre isterseniz farklı renkleri içerebilmektedir. Genel olarak şeffaf olarak tercih edilseler de; ürün koruma anteninin gövdesi reklam alanı olarak da kullanılabilmektedir. Antenler, radyo frekansı ile çalışarak ürün alarm etiketlerinden gelen sinyale göre alarm verirler. Antenin alarm ses seviyesini ve hassasiyet ayarını istediğiniz gibi yapabilmeniz mümkündür.

Ürün koruma alarm etiketleri ise plastik ve kâğıt olarak iki farklı çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Kâğıt etiketler, genellikle market veya ayakkabı mağazalarında ürünlerin veya kutularının üzerine yapıştırılmak için kullanılırlar. Kâğıt etiketlerin üzerinde yer alan sahte barkod, pasif hale getirilmeden, ürünün mağazada çıkarılması istenirse ürün koruma anteni sesli olarak alarm vererek mağaza çalışanlarını uyarır. Plastik etiketler ise telli çivi yardımı ile ürünlerin üzerine takılmak için kullanılırlar. Plastik etiketlerin; sun, square, round vb. modelde ve boyutta farklı modelleri yer almaktadır. Ürünün boyutuna ve ürün koruma anteninin desteklemesine göre farklı ürün koruma plastik etiketleri tercih edilebilmektedir. Ürün koruma alarm etiketlerini etiket öldürücü (deactivator) ve etiket sökücü olmadan çıkarmak oldukça güçtür ve el ile çıkarılmak istenirse ürüne ciddi hasarlar verilebilir. Etiket sökücü ve etiket öldürücü mağaza kasa görevlisi tarafından kullanılmaktadır. Kasa görevlisi, ürün satın alındıktan sonra kâğıt etiketleri pasif hale getirmek için etiket öldürücüyü, plastik etiketleri sökmek için ise etiket sökücüyü kullanmaktadır.

Mağazalarınız ürün koruma sistemleri ile güvende olsun!

Mağaza ürün koruma sistemlerinin kullanıldığı alanlar da görülmüştür ki; hırsızlık olayları artık yaşanmamaktadır. Siz de farkındasınızdır ki; güvenlik kameraları ve güvenlik görevlileri bir yere kadar yeterli olmaktadır. Sürekli olarak binlerce ürünü takip etmek veya sayım yapmak oldukça zordur. İşte bu yüzden siz de hemen bir mağaza ürün koruma sistemi edinerek güvenliğinizi sağlamalısınız. Üstelik mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları oldukça uygundur ve bütçenizi aşmayacaktır. Her bütçeye göre farklı fiyatlandırmalar karşımıza çıkmaktadır. Mağaza ürün koruma sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını arayarak iletişime geçebilir ve siz de en ideal çözümler ile güvenin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Eminiz ki; gün sonlarında ürünleri tek tek saymak ve çalınmış olan ürünlerin maliyetleri sizi oldukça güç durumda bırakıyordur. Bu ve bunun gibi tüm sorunları ürün koruma sistemleri ile yok edebilirsiniz. Vakit kaybetmeyin ve SENSITIVE mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcısı olan firmamızdan hemen fiyat teklifi alın! Uzman ve alanında bir o kadar da tecrübeli satış müdürlerimiz sizlere kaliteli ürünler için en uygun fiyat teklifini vereceklerdir. Perkotek ile mağazalarınız da kontrol altında! 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları