perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
01
Tem.
2016

Mifare Okuyucu.


Kart okuyucu cihazlar birkaç farklı modele sahiptir. Bu modeller teknik özelliklerine göre sıralandığı gibi kart okuma teknolojisine göre de değişmektedir. Bu kart okuma teknolojileri mifare, proximity, barkod, hıd gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Bu modeller içinde en çok tercih edilen modeller mifare okuyucu ve proximity okuyuculardır. Mifare kart okuyucu üzerine yazılabilen bir teknolojidir. Böylelikle mifare okuyucu cihazın kartlarına kontör tarzı bilgiler yüklenebilir. Mifare okuyucu cihazlar aynı zamanda tetik verebilirler. Bu özellikleri sayesinde bariyer, turnike, cam kilidi, kapı kilidi gibi ürünler tetiklenebilir. Kart okuyucu sistemler, genellikle personel takibi için kullanılıyor olsalar da aynı zamanda minibüs takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, üye takibi ve tuvalet takibi yapmak için de kullanılmaktadır. Kart okuyucu sistemlerde kullanılan kartların üzerime aynı zamanda baskılar yaparak işletmelerde bu kartları personel tanıtım kartı olarak kullanabilirsiniz. Bu tasarım personelin isim, soy isim, firma adı, bölümü, firma fotoğrafı vb. bilgileri içerebilmektedir. Kartlı sistemler, hızlı geçiş için harika çözümler sunmaktadır. Mifare kart okuyucu cihazların farklı modellerinde aynı zamanla kartın yanı sıra parmak izli, yüz tanımalı veya şifreli geçiş imkânı da mevcuttur.Kart okuyucu cihazlarla hızlı geçiş yapın!

Kart okuyucu cihazlar içinde tercih edilen cihazlardan biri olan mifare kart okuyucu cihazlar çevrimdışı ve çevrimiçi olarak çalışabilir. Online çalıştığında bilgiler online olarak ekrana düşer ve direkt olarak rapor alabilirsiniz. Bu raporlar excel Word gibi ofis programlarına aktarılabilir. Stand alone çalıştığında ise bilgileri istenilen tarihlerde çekilebilir. Mifare okuyucu ile birlikte yemekhane yazılımı, access kontrol yazılımı, üye takip yazılımı, personel devam kontrol yazılımı gibi yazılımlar kullanılabilir. Bu otomasyon yazılımları birden fazla kullanıcı ile kullanımı desteklerler. Bu kullanıcılar farklı farklı yetkilendirilebilir. Mysql, mssql, access veritabanları ile uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Geç gelen, erken çıkan veya izin kullanan personellerinizi takip etmek için harika bir çözüm olan kartlı geçiş kontrol sistemi cihazları, renkli ve geniş ekranları ile kullanıcı okutma yaptığında, kullanıcı bilgisini ekranında gösterebilmektedir. Farklı kayıt kapasiteleri ile kartlı cihazlar istediğiniz her çözümü verecektir. Üstelik farklı birçok cihazda elektrik kesilmeleri gibi durumlarda cihazın hafızası silinmez ve siz de asla veri kaybı yaşamazsınız. Mifare kartlı sistemler ile bilgisayarlara da bağlanma şekli farklılık gösterebilmektedir. Bu bağlanma şekillerinden bazıları; rs 232, rs 485, USB host, Tcp-Ip vb.’dir. Üstelik call center ekibimiz, herhangi bir problem yaşamanız durumunda beş dakika gibi kısa bir sürede bağlanarak probleminizi çözüme kavuşturacaklardır. Siz de kartlı geçiş kontrol sistemleri hakkında detaylı bilgi almak bize telefon numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı kaliteli çözümler ile güvenlik elleriniz altında olacak! 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları