perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
31
Ara.
2014

Otel Kapı Sistemi.


Otel Kapı Sistemi

Otel kapı sistemleri sayesinde girişleri ve çıkışları kontrol altına almanız mümkündür. Otel kapı sistemleri proximity olup kullanımı kolaydır. Otel kapı sistemi cihazın dış görünümüne teknik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Otel kapı sistemi pille çalışmaktadır. Pil havzası 4 adet pil almaktadır. Yaklaşık olarak aktif bir yerde 3 ay süre ile pil yetmektedir. Pil tercihi yapılırken Duracell piller önerilmektedir. 

Otel kapı sistemi kodlamaları usb kodlayı ile sağlanmaktadır. Bilgisayar bağlantılı olan bu kodlayıcı ile önce kapının resetlenmesi sonra kilidinin açılması , tarih saat ve odanın hangi oda olduğunu öğreten kartın okutulması gerekmektedir. Tabi bu kartların önce program aracılığı ile kartlara yüklenmesi gerekmektedir. Acil durumlar için gm kart yani genel müdür kartı oluşturmanız mümkündür. Bu kart ile otelinizde bulunan tüm kapıları açmanız mümkündür. Dilerseniz bina,kat veya alan olarakta gm kart tanıtılmaktadır. Yani temizlik ve kat görevlileri için katlara özel gm kart oluşturulması mümkündür. 

Otel takip sistemi yazılımı kullanımı kolay arayüzü ile öncelikli olarak oda tipleri oluşturulur.Sonra katlar,bölgeler,alanlar,binalar gibi tanımlamalar yapılır. Bu tanımlamalardan sonra odaların tanımları yapılır. Hızlı ekleme modülü aynı tipteki odaları 1 dakikada açmanız mümkündür. Tüm tanımlamalar yapıldıktan sonra gelen misafir için check-in girişi yapılır. Müşteriye verilecek kart yuva üzerine konulur ve tarih saat gibi sınırlandırmalar yapılır ve kart yazılır. Yazılan kart müşteriye yani misafire verilir ve sadece tanımlı olan kapıdan misafir girişi yapılabilir.

Acil durumlarda kapıların anahtarı ile karta ihtiyaç duyulmadan kapı açılabilmektedir. Uygun yazılım ve cihaz olarak otel takip sistemi almak için bize ; 

satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları