perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
12
Nis.
2016

Otopark Otomasyon Sistemleri.


Otopark Otomasyon Sistemleri

Otoparklarda giriş ve çıkışları hızlı ve de güvenli hale getirmek için kullanılan otopark otomasyon sistemlerine hemen hemen her otoparkta rastlayabilirsiniz. Otopark otomasyon sistemlerinin önemi her geçen gün artmaktadır. Özellikle de apartman, site ve iş yeri otoparklarına giriş ve çıkış sağlayacak olan araçların kontrollü geçiş yapmasını kolaylıkla sağlayacak veya yabancı araçların geçiş iznini otopark otomasyon sistemleri ile rahatlıkla ayarlayabileceksiniz.

Otoparklarınız otopark otomasyon sistemleri ile güvenli hale gelecek!

Otopark otomasyon sistemleri; HGS-OGS otopark anteni, araç plaka ve cam etiketleri, otomatik araç geçiş kontrol paneli ve otopark yazılımından oluşan sistemdir. Otoparkın girişine 50 metre mesafeye kadar okuma yapabilen anten takılır. Araçlara takılan etiketler bu anten yardımı ile okunarak bilgisayara bilgiler gönderilir. Etiketler tanımlı ise geçişe izin verilir, tanımlı değil ise; bariyer kolu kalkmaz. Bu sistem ile artık daha güvendesiniz!

Eğer daha önceden otopark bariyeri aldıysanız, teknik ekibimiz bariyeri inceleyerek eğer bariyeriniz uygun ise otopark otomasyonunu entegre edebilir. Firmamız AVAX bariyerleri Türkiye distribütörü olmakla birlikte tüm ürünlere 2 yıl garanti verilmektedir. Siz de otopark otomasyon sistemlerine sahip olmak için hemen bizi arayın. Tecrübeli satış müdürlerimiz size yardımcı olarak en ideal çözüme kavuşmanızı sağlayacaklar. Perkotek ile artık otoparklarınız %100 güvenli!


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları