perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
18
Tem.
2016

Parmak İzi Kapı Açma.


Biyometrik sistemler sınıfında en çok tercih edilen cihazlardan bir tanesi de şüphesiz ki; parmak izi cihazlarıdır. Parmak izi cihazları, genel olarak personel takibi yapmak için işletmelerde kullanılıyor olsalar da; aynı zamanda geçiş kontrolü içinde sıkça tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra parmak izi cihazları ile tüm takip yazılımlarını da uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Minibüs takip programı, öğrenci takip programı, personel takip programı, yemekhane takip programı ve tuvalet takip programı ile birlikte tercih edebileceğiniz parmak izi sistemlerini bariyerleri, turnikeleri ve kapıları tetiklemek içinde tercih edebilirsiniz. Peki, parmak izi sistemleri nerelerde kullanılır? Bu sistemler; işletmelerde sıkça tercih edilseler de, aynı zamanda hava alanlarında, plazalarda, alışveriş merkezlerinde ve buna benzer pek çok alanda güvenle tercih edilebilirler.

Parmak izi cihazları ile kapı açmak için parmak izli kapı kolunu da tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolu cihazları, tıpkı kapı kolu gibi kapılarınıza takılırlar. Kapılarınıza takılan bu kollar, kapının içten veya dıştan açılmasına göre sağ ve sol kapı kolu olabilmektedir. Bunun yanı sıra parmak izi cihazları ile kapılara tetik vermek için kapı kilidi sistemleri ile birlikte de tercih edebilirsiniz. Peki, nasıl? Şöyle ki; parmak izi kapı kilitleri, farklı modellerine göre öncelikle kapılara monte edilirler. Elektrikli, elektronik ve manyetik olabilen kapı kilitleri, aparatları ile birlikte kullanılarak da kapının şekline göre farklılık gösterir. Kapı kilitleri ile kullandığınız parmak izli cihazlarının kayıt kapasiteleri farklı olduğu için özellikle personel takibi yapmak isterseniz; personel sayınız her ne olursa olsun ihtiyacınızı karşılayacak bir model bulmak mümkündür.Parmak izi cihazları ile kapılarınıza tetik vererek yerinizden kalkmadan açılmasını sağlayın!

Parmak izi, eşsiz ve benzersiz bir yapıda olduğu için %100 güvenlik sağlar. Bu nedenle diğer biyometrik sistemlerden daha sık tercih edilmektedir. Parmak izi cihazlarının parmak izi sensörleri oldukça kaliteli olduğu için hızlı bir şekilde tanımlama ve okuma yapabilmektedir. Aynı zamanda parmak izi cihazlarının farklı bazı modellerinde de sadece parmak izli değil, şifreli geçiş de yapmak mümkündür. Bu cihazların renkli ekranları ile daha kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Ayrıca kişi okutma yaptığında kullanıcı ismi de renkli ekranlarında görünebilmektedir. Parmak izi ile kapı açmak isterseniz, distribütörü olduğumuz Magic Pass parmak izi cihazlarımız yukarıda listelenmiştir. Siz de bu cihazlarımızı inceleyerek ihtiyacınıza en uygun çözümü bulabilir, destek almak isterseniz telefon numaralarımızdan uzman satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları