perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
06
Eyl.
2014

Parmak İzi Okuma-.


Parmak İzi Okuma-

Parmak izi okuma, teknolojinin gelişimi ile birçok alanda kullanılarak önemini arttırmıştır. Başlıca kullanılan alanlar; suçla mücadele, kimlik tespiti, biyometrik kimlik doğrulama, alış veriş, güvenli geçiş kontrol, personel takip, üye takip, yemekhane geçiş kontrol, hasta takip ve öğrenci devam takiptir.

Peki neden Parmak izi okuma sistemleri bu kadar rağbet görüyor?

Daha önceden proximity yahut barkodlu kartlarla yapılan bir çok işlemin kart taşımadan doğal kimlik belirleme yöntemi olan parmak izi ile yapılması, sürekli bir kart taşıma derdi, kartın çalınması yahut bozulması, kartın başka birisine verilip art niyetli kullanıma engel olunması başlıca sebepleridir.

MAGIC PASS Parmak izi okuma sistemlerinin Türkiye distribütörü olan firmamız PERKOTEK, bir çok Parmak izi okuma modeline sahiptir. Bu modeller parmak izi sensörü, parmak izi tanıma kapasitesi, Parmak izi okuma hızı, bilgisayar ile haberleşme şekilleri ve fiziksel görünümlerinin farklılığı ile değişkendir.

Parmak izi okuma fiyatları nelerdir ?
Parmak izi okuma cihazlarının fiyatları; 100 usd ile 1250 usd arasında değişmektedir.

Parmak izi okuma cihazındaki parmak izleri güvende mi!
Parmak izi okuma sisteminde kullanılan terminaller parmak izlerini kriptolayarak saklamakta olup cihazın çalınmasında bile parmak izini vermiş kişinin hiçbir şekilde güvenlik problemi oluşmaz

Parmak izi okuma nerden alınır?
Sektörümüzde birçok firma kendini ithalatçı olarak tanıtmakta olup 3-4 kişilik firmalardır. İşi eleman büyütür mantığı ile lütfen Parmak izi okuma sistemi satın alacağınız firmanın son aya ait ssk bildirgelerini ve o aya ait güncel ithalat beyannamesini sorunuz.


Geri Dön