perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
21
Ağu.
2014

Parmak İzi Okuyucu Fiyatı.


Parmak İzi Okuyucu Fiyatı

Parmak izi sistemleriyle çalışan geçiş ve kontrol sistemlerinde işleyiş şekli, sisteme tanımlanmış ve yetki verilmiş personelin tanınması ve onaylanmasıyla, geçişin yapılmasına imkan verilmesi ve geçişin sağlanmasıdır. Bu noktada akılda soru işareti olarak kalan, böyle bir sistemin yani parmak izi okuyucu fiyatları makul olup olmadığı yönündedir.

Bu okuyucuların işletmelerde, evlerde, kurum ve kuruluşlarda yıllardır kullanılmasıyla ve kullanımının zamanla daha da yaygınlaşmasıyla birlikte cihaz ve ürünlere yeni özellikler eklenerek daha kullanışlı ve verimli olması amaçlanmış ve büyük ölçüde amacına ulaşmış olup görevini yerine getirmektedir. Ürünün özelliklerinin çeşitliliği ve kullanıma yansıması dolayısıyla parmak izi okuyucu fiyatları da bu gelişmelere ve özelliklere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Parmak izi cihazlarının en önemli özelliklerinden biri de parmak izi tanıma kapasitesidir. Piyasada satılmakta olan birçok parmak izi cihazı ürününde özellikle bu noktanın dikkate alınması gerekmektedir. Doğru seçimin yapılması performansın en üst düzeyde olması bakımından önemli olmaktadır. Genelde hız bakımından  tavsiye edilen sensör  Zem 800 ve üstüdür. En az Zem 600 kullanılması gerekmektedir. Bu şekilde parmaklarda bir deforme söz konusu olduğunda bile yüksek performans almak mümkün olabilecektir.

Dolayısıyla aslında cihaz ya da ürün seçerken fiyatı her ne kadar önemli olsa da, parmak izi okuyucu fiyatları daha çok verimlilik önemlidir. En fazla verimin alınabilmesi için de okuyucu sensörün kaliteli olmasına ve uzak erişimle ithalatçıdan destek alabilme özelliklerine dikkat edilmelidir.


Geri Dön