perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
25
Eki.
2014

PARMAK İZİ OKUYUCU FİYATLARI.


PARMAK İZİ OKUYUCU FİYATLARI

Parmak izi okuyucu son zamanlarda çok ilerlemiş durumda hemen hemen her firma tarafından tercih edilmektedir. Parmak izi okuyucu sayesinde artık işletmelerde güvendeler. Parmak izi okuyucu sistemleri ile personelleri takip etmeniz çok kolay delphi ile yazılmış ileri derecede raporlamalara sahip olan programlarımız ile artık personeliniz nerede ve ne yapıyor takip etmeniz mümkündür. Parmak izi okuyucu ile neler yapabilirsiniz ?

Parmak izi okuyucu ve pdks ;

Parmak izi okuyucu ile pdks kontrolü yapabilirsiniz. Parmak izi okuyucu belirttiğiniz personellerin girdikleri noktaya montajı sağlanır. Network bağlantısı yada usb bağlantısı ile cihaza ulaşabilecek hale getirilir.Personeller parmak izi okuyucuya tanıtılır. Okumama gibi bir durum söz konusu değildir çünkü bir personelin 10 parmağınıda tanıtmanız mümkündür. Tanıtılan personellerin sicilleri pdks programına açılır. Personeller cihaza okutma yaptıktan sonra ister otomatik ister manuel bilgiler çekilir ve kişinin siciline işlenir. Sizde dilediğiniz rapor ile raporlamayı sağlayıp izinli , tatil , mesai gibi birçok alanların takibini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz maaşlarınıda hesaplatmanız mümkündür. Bu çalışma mantığına offline bağlantı denir. Offline bağlantıda cihazdan kayıtlar okutulur dilediğinizde çekebilirsiniz.

Parmak izi okuyucu ve access ;

Parmak izi okuyucu ile access kontrolü yapmanız mümkündür. Access kontrol programı online çalışmaktadır.Online çalışmada cihaz sürekli bağlantıda olur. Personeller programa tanıtılır kapılar oluşturulur kişinin o kapıdan geçmeye izni varsa yani siz tanımladıysanız o kapıdan yada turnikeden geçebilir. Saat belirtebilirsiniz,tarih belirtebilirsiniz birçok firmalarda girişlerde zaten turnike üzerlerinde görmüşsünüzdür. Bu sistemler parmak izi okuyucu olmayabilirde kartlı sistemlerde olabilir.

Parmak izi okuyucu ve yemekhane ;

Parmak izi okuyucu ile yemekhane kontrolü sağlamanız mümkündür. Yemekhane sistemide online çalışan sistemler arasındadır. Dilerseniz offline de kullanılır fakat bu durumda geçiş kısıtlaması yapamazsınız. Kişiye öğüne kontör yada hakediş atarsınız o attığınız öğünde eğer kontör yada hakedişi varsa yemek yiyebilmektedir. Online sistemlerde ekrana kayıtlar okutulduğu gibi düşmektedir.

 

Parmak izi okuyucu tüm yazılımlarımız ile çalışmaktadır. Sizde parmak izi okuyucu fiyatları almak için dilerseniz yerimizde dilerseniz 0850 811 80 00 numaralı hattan satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları