perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
08
Nis.
2016

Parmak İzli Kapı Sistemleri.


Parmak İzli Kapı Sistemleri

Parmak izli kapı sistemleri, parmak izi teknolojisi ile kapılara tetik vererek kapıların açılmasını sağlayan sistemlerdir. Parmak izli sistemler gelişen teknoloji ile kapasitesi ve verimi artan sistemler olmayı başarmışlardır. Bilindiği gibi parmak iziniz eşsizdir. Dünya üzerindeki hiçbir insanın parmak izi bir başkasıyla aynı olamaz. Bu da parmak izli kapı sistemlerine olan güveni arttırmaktadır.

Parmaklarınız kapılarınızı açacak!

Parmak izli kapı sistemleri giderek daha fazla yaygın şekilde kullanılmaya başlamıştır. Bunun nedeni anahtar derdinin olmaması ve güvenliğin üst düzeyde tutulabiliyor olmasıdır. Parmak izli kapı sistemleri fiyatı cihazın kapasitesine ve taşıdığı özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Siz de vakit kaybetmeden parmak izi sistemler i le rahatlığın tadını çıkarın. Web sitemiz üzerinden bize ulaşabileceğiniz gibi 0850 811 80 00 numaralarımızdan da bizi arayabilirsiniz. Rahatlık ve güven hiç bu kadar kolay ulaşılır olmamıştı. Profesyonel satış uzmanlarımızın size özel sunduğu tekliflerden hemen yararlanın!

Parmak izli kapı sistemleri, dilediğiniz her odanın kapısında kullanılabilir. Ofis odanız veya şahsi odanız olabildiği gibi istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Anahtar taşıma derdine artık son veriyoruz! Parmak izli kapı sistemleri ile anahtarlarınız parmaklarınız ucunda olacak! Kullanıldığı her alanda olumlu sonuçlar ile geri dönüş aldığımız parmak izli kapı sistemleri fiyatları için profesyonel ve tecrübeli satış danışmanlarımız ile iletişime geçiniz. 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları