perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
12
Tem.
2016

Parmak Okuyucu Fiyatları.


Parmak okuyucu sistemler,  genellikle personel takip etmek için personel takip programı ile kullanılsalar da aynı zamanda öğrenci takip, minibüs takip, üye takip, tuvalet takip ve yemekhane takip programları ile birlikte de kullanılarak takip işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Parmak okuyucu fiyatları da kullanacağınız takip yazılımına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca parmak okuyucu cihazların kayıt kapasiteleri de fiyattaki farklılığın nedenlerinden bir tanesidir. Peki, parmak okuyucu sistemler ne işe yarar? Şöyle ki; parmak izi okuyucu sistemler, parmak izi teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Parmak izi kişiye göre eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahip olduğu için bu sistemlerin güvenliği tartışmasız bir numaradır. Parmak okuyucu sistemler, turnikelere, bariyerlere ve kapılara tetik vermek için kullanılmaktadır. Parmak izi okuyucu cihazları turnike sistemleri ile birlikte kullanarak geçiş kısıtlaması elde ederken, aynı zamanda da geçişlerde bir kontrol sağlayabilirsiniz. Aşağıda her alan ve her sektörde güvenle tercih edebileceğiniz parmak okuyucu sistemlerimiz listelenmiştir.Parmak okuyucu fiyatları oldukça cazip ve uygundur!

Parmak okuma sistemleri; işletmelerde, otellerde, ofislerde, plazalarda, holdinglerde, alışveriş merkezi mağazalarında, hava alanlarında, mağazalarda ve buna benzer pek çok alanda ve farklı birçok sektörde güvenle tercih edilebilirler. Parmak okuyucuların yüksek kaliteli işlemcileri sayesinde parmak tanımlamak ve okumak oldukça basit olacaktır! Üstelik parmak okuma hızı 0,1 saniye gibi çok küçük bir süre olduğu için özellikle parmak okuma cihazlarını personel takibi için kullanıyorsanız; kapılarda asla yığılma yaşamazsınız. Bu cihazlar işlem hafızaları oldukça kuvvetli olduğu için yapılan son 80.000 ve 250.000 hareketi cihazına göre hafızasında tutabilmektedir. Ayrıca bazı modellerde kamera ile fotoğraf çekebilme özelliği de mevcuttur.

Parmak okuyucu sistemlerin farklı modellerinde de zil çaldırma özelliği bulunabilmektedir. Zil çaldırma özelliği sayesinde belirlenen zaman dilimlerinde cihazın zil çalması sağlanarak toplu hareket sağlanmış olur. Bu cihazlar genel olarak Türkçe ve sesli özellikte olmakla birlikte, tanımlı olan bir parmak izi ile okutma yapıldığında cihaz sesli ve Türkçe olarak teşekkür eder. Okutulan parmak tanımlı değil ise de uyarı vermektedir. Üstelik firmamız Perkotek MAGIC PASS parmak okuma cihazları Türkiye distribütörüdür. Siz de hemen bize ulaşarak parmak izi cihazları distribütöründen uygun fiyatlara satın alma şansı yakalayın! 


Geri Dön