perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
12
Nis.
2015

Personel İzin Takip Programı.


Personel İzin Takip Programı

Personel takip sistemlrinde parmak izi takip proramı çok önemli rol almaktadır. Parmak izi takip programı sayesinde personellerinizin maaşlarını, toplam çalışma saatlerini, erken gelmelerini, geç gelmerini hesaplayabilir ve raporlayabilirsiniz. Personel takip sistemlerinde parmak izi takip programı sayesinde resmi ve gayri resmi olarak çalışma saatlerinizi hesaplayabilirsiniz.

Personellerinizin parmak izlerini cihaza tanımlaması gerçekleştirildikten sonra cihaz ile program arasında hesaplama ve veri girişi sağlanabilmesi için cihaz 5 haneli olarak id üretir. Yani kişilerin bir nevi sicil numarası gibi olur. Kişilerin okutma yaptıklarında o id adresine giriş ve çıkış kayıtları atılır. Cihaz bu işlemi size yansıtmadan kendisi atar. Personel takip sistemlerinde kartlı sistemlerden sonra parmak izi takip programı ve sistemleri çok büyük yol kat etmiştir. Tüm takipleri bu sistemler üzerinden yapabilirken aynı zamanda sicil bilgilerinide tutabilirsiniz.

Kişiler ile cihaz arasındaki haberleşmeyi ara program sağlamaktadır. Bu ara program ile veri transferi yapıldığında kişilerin id nolarına giriş ve çıkış saatleri atılır. Parmak izi takip programına personellerin id numaraları ile sicil bilgileri girilir. Hazırlanan müşteri talebine göre çalışma saatleri girilir. Daha sonra bilgiler çekildiğinde otomatik olarak kişinin siciline işlenir ve dilenildiği zaman raporlama alınması mümkündür. Otomatik ve transferi ve otomatik mail gönderme ayarları sayesinde siz bilgisayar başında değilken bile otomatik olarak raporlama alabilir ve mail adresine gönderebilir.

Sizde personellerinizin takibini personel izin takip programı ile yapmak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00  ‘ dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları