perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
13
Eyl.
2015

Personel Takip Sistemleri.


Personel Takip Sistemleri

Personel takip sistemleri ile işletmenizdeki çalışan personellerin çalışma saatlerini toplam çalışma saatlerini fazla mesailerini , erken ve geç çıkmalarını hesaplatmanız mümkündür. Daha önce personellerin takipleri oldukça zordu fakat biometrik sistemler sayesinde personellerin maaşlarını hesaplamak çok kolaydır.

Personel maaşlarını otomatik olarak reel bir şekilde insan gücüne ihtiyaç duymadan herkese eşit davranılarak hesaplayan bir program varken insan gücüne ihtiyaç yoktur. Eskiden personel takip sistemleri yerine personeller elle giriş çıkış hesaplarken fazla personeli olan işletmelerde mesailere kalarak maaş hesaplaması yapılıyordu. Dolayısıyla yorgunluk yada dikkatsizlikten dolayı personellerin maaşları eksik veya fazla yatabiliyordu. Bu işletme nazında kabul edilemeyecek önemli hususlardan birisidir.

 

Personel takip sistemleri sayesinde reel olarak eşit davranılarak personellerin maaşlarını hesaplatabilirsiniz. Personelin çalışma saatlerini fiziksel olarak bir cihaz ile sağlanmaktadır. Parmak izi , yüz tanıma , kartlı cihaz ile personellerin geçişleri terminalden çekilir ve raporlaması alınabilir.


Geri Dön