perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
27
Haz.
2016

Şifreli Kapı.


Biyometrik sistemler zamanla gelişerek günümüzde her alanda ve her sektörde kullanılmaktadır. Gelişen bu sistemlerin babası olarak adlandırdığımız kartlı geçiş kontrol cihazları ile günümüzde geçiş kontrolü ve geçiş yetkilendirmesi elde edilmektedir. Bu geçiş kontrolünü sağlarken aynı zamanda da kontrollü giriş ve çıkışlar elde etmek de mümkün hale gelmiştir. Bu nedenle üretilen kartlı geçiş kontrol cihazları ile turnikelere, bariyerlere ve kapılara tetik verebilmek mümkündür. Peki, nasıl? Şifreli kapı sistemi olarak adlandırılan kartlı sistemlerin farklı özellik ve model de cihazları yer almaktadır. Bu cihazlar aynı zamanda farklı kayıt kapasitelerine sahiptir.Şifreli kapı ile kapılarınıza tetik verebilirsiniz!

Şifreli kapı sistemleri, standalone, online, offline ve panelli olarak çalışan sistemler olarak ayrılmaktadır. Standalone çalışan sistemlerde master kart aracılığı ile kart tanımlama yapılır. Bilgisayardan bağımsız olarak çalışan standalone cihazlarda kartlı geçişin yanı sıra şifreli geçiş de yapılabilmektedir. Su geçirmeyen modeli de bulunan standalone kartlı sistemleri, iç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edebilirsiniz. Online şifreli kapı sistemleri ise sürekli olarak bilgisayar bağlantısı bulunması gereklidir. Bilgisayar bağlantısı olmadığı anda sistemin çalışması kesilmektedir. Proximity ve mifare kart okuyucu olarak ayrı ayrı şekilde çalışan online şifreli kapı sistemlerinin kullanımı oldukça basittir. offline şifreli kapı sistemlerinde ise bilgisayarın açık kalmasına gerek kalmaksızın geçiş sağlanabilmektedir. Bu sistem cihazları kendileri panel görevi gördükleri için panele ihtiyaç duymazlar. Kullanımları da oldukça basit olan offline sistemlerin farklı tüm modellerini Access geçiş kontrol programı ile entegreli olarak kullanabilirsiniz.

Panelli şifreli kapı sistemlerinde ise şifreli kapı cihazları panel yardımı ile çalışmaktadır. Bu cihazların bir diğer adı wiegand’dır. Wiegand cihazlar, yani aptal terminaller panel olmadan çalışmasını sürdüremezler. Bir panele 4, 8 ve 16 adet okuyucu bağlanabilmektedir. Okuyucuya girilen her bilgi panel içerisinde tutulmakta, cihazın hafızasında herhangi bir bilgi tutulmamaktadır. Wiegand okuyucuların kartlı veya şifreli geçiş için kullanılan farklı modelleri yer almaktadır. Siz de ihtiyacınıza göre ve beğendiğiniz modele göre şifreli kapı cihazı temin etmek için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz. Göreceksiniz ki; bu sistemler ile siz de kaliteli çözümler elde edeceksiniz. Şifreli kapı fiyatı, şifreli kapı kullanımı, şifreli kapı tamiri, şifreli kapı teknik destek vb. hakkında merak ettiğiniz her şey için bizimle irtibata geçebilirsiniz! 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları