perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
09
Eyl.
2015

Şifreli Kapı.


Şifreli Kapı

Şifreli kapı sistemleri güvenlik öncelikli olan kapılarınızın yetki doğrultusunda sadece izin verdiğiniz kişilerin kapıdan giriş yapması için kullanılan bir cihazdır. Şifreli kapı cihazları keypad yani numaratör ile kullanılmaktadır. Menülü olan şifreli kapı sistemleri gibi menüsüz olan ve tuş kombinasyonları ile çalışan şifreli kapı sistemleri mevcuttur. Şifreli kapı sistemleri bazıları kapı üzerine kilitle birlikte gelirken bazıları için ise ekstra kilit gereksinimi duyulmaktadır. Şifreli kapı sistemleri genelde offline olarak sadece tanımlanan şifreleri açmak için görevlidir. Tabi online olarak bağlantı gerekiyorsa menü özellikli ve online bağlantısı olabilen rs485, rs232 ve ethernet protokollü bağlantı sağlayabilen şifreli kapı sistemlerimiz mevcuttur.

Online çalışan şifreli kapı sistemlerimiz için access kontrol yazılımı kullanılabilmektedir. Online programımız üzerinden kişilerin tanımlamalarını yaparak geçiş saatlerini takip etmeniz ve data olarak yazılması mümkündür. Kısıtlamalar saat , gün ve yıl olarak yapmak mümkündür. Offline yani çevrimdışı çalışan şifreli kapı sistemlerimizde cihaz özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

 

Şifreli kapı sistemleri olarak online ve offline çalışan cihazlarımızda da belirli bir çalışma sıcaklığı , dış ortam olup olmaması, network bağlantısı, kayıt kapasitesi, log kapasitesi olarak özellikleri değişiklik göstermektedir. Satış temsilcilerimiz işletmeniz için en uygun maliyette ve en iyi donanımda uygun cihazları sizlere sunacaktır.


Geri Dön