perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
13
Ağu.
2016

Şifreli Kapı Kilitleri.


Şifreli kapı kilitleri, kapı veya turnike açmak için kullanılan basit kullanıma sahip, uygun fiyatlı fakat gelişmiş cihazlardır. Dış ortamlarda kullanılabilmesi için su geçirmez modelleri de mevcuttur. Şifreli kapı kilitlerinin en büyük avantajı ise kişinin kart taşıma zorunda olmamasıdır. Ayrıca kartın unutulması veya kaybolması gibi durumlardan etkilenmemesidir.  Sadece kısa bir şifreyi aklında tutması yeterlidir. Şifreyi girdikten sonra bağlı olduğu sistemi açacak ve geçişe izin verecektir. Şifreli Kapı Kilitleri uygun fiyatlı ve montajı kolay ürünlerdir. Bina kapılarında veya ticari işletmelerde kullanıma uygundur. Mevcut kapı kilitlerine kolayca entegre edilebilir. Eğer kapı kilidiniz uygun değilse kapıya uygun kilit mutlaka önerilecektir. Kapınıza uygun olarak manyetik veya elektronik kilitler kapıya kolayca montaj yapılabilir.

Şirketlerin otopark kapılarında, şirket girişlerinde veya ofis kapılarında kullanılabilir. Evlerde bina girişlerinde veya oda kapılarında da kullanılabilir. Tek şifreyle izin veren cihazlardan birden fazla şifre tanımlanabilen cihazlar mevcuttur. Bu sayede herkes kendine ait şifresiyle giriş yapabilmektedir. Eğer cihazınız bilgisayarla bağlantı kurabilen bir cihaz ise o kapı veya turnikeden kimin ne zaman geçtiği bilgisini alabilirsiniz. Şifreli kapı kilitlerinin bilgisayar ile bağlantı kuran tiplerinde yazılım sayesinde kimin nereden geçtiğini, ne kadar süre kaldığını görebilir ve girip giremeyeceğinin yetkini verebilirsiniz. Birden fazla bilgisayara kurulabildiğinden bu yetkileri ve raporları hem görevli hem de yetkili görüp raporlayabilir. Şifreli kapı kilitlerinin bir kullanım alanı da asansörlerdir. Asansör dışarısında takılı olan cihazlar asansörü çağırmaya yarar. Eğer asansörün içindeki panoya takılırsa düğmeleri aktif ederek sadece yetkili kişilerin asansörü kullanmasını sağlayabilirsiniz. Hatta sadece bir düğmeye bağlanarak sadece bir kişinin o kata çıkmasını sağlayabilirsiniz. Şirketin girişlerine veya binanızın girişlerine şifreli kapı kilidi almak istediğinizde mutlaka uygun bir sistem mevcuttur.Kapıyı açmak için parmaklarını kullanmanız yeterli…

Şifreli kapı kilitlerini kullanırken kapıya ya da turnikenin yanına geldiğinizde üstünüzde, cüzdanınızda kart aramak ya da evde unuttuğunuzda “ne yapacağım” diye düşünmek gerekmeyecek. Sadece 4 haneli şifrenizi hatırlamanız ve tuşları kullanmanız yeterli olacaktır. Şifreli kapı kilitlerinin kullanımının kolaylığı kadar fiyatları da her yerde kullanım için uygundur. Satış sonrasındaki gün uzman personelimiz tarafından dakikalar içinde montajı yapılıp hemen kullanıma geçilebilir. Siz de bu kolaylığa sahip olmak istiyorsanız ihtiyacınıza uygun cihazları incelemek ve bilgi almak için 0850 811 80 00 numaralı telefonda bize ulaşabilirsiniz.


Geri Dön