perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
24
Tem.
2015

Turnike Sistemleri.


Turnike Sistemleri

Turnike sistemleri sayesinde işletmelerde personeller kartını , yüzünü yada parmak izini okutmadan giriş veya çıkış yapamayacaklar. Turnike sistemlerin avantajları ise zorunlu okutma sağlamak ve okutmadan pdks için puantaj hesaplamaktır. Bazı işletmelerde okuyucu cihazlar duvarlara personelin giriş yaptığı alanlara montajlanıyor. Fakat bu zorunlu kılınması doğrultusunda unutma olduğundan es geçilebiliniyor. Bundan sebepli turnike sistemleri burada devreye giriyor. Personel kapıdan geçtikten sonra sınırlı alandan turnikeden geçemeden mesai başlangıcı yapamayacaktır. Turnike olmayan yerlerde bize gerekli önlemi programla alıyoruz. Şöyleki personel okutmadığı zaman o günkü yevmiyesi yada hakedişini puantajda veri olmadığından yada eksik olduğundan vermeyecektir. Ama işletmeler bunu yapmak yerine elle müdahele yaparak giriş ve çıkış işlemlerinde düzeltme yapıyorlar. Yaptırım olarak okutmadığında kesilirse o personel bir daha okutmama gibi bir durum ile karşı karşıya kalamayacaktır.

Turnike sistemleri fiyatı

İşletme ve personel arasındaki bu sıkıntıyı turnike sistemleri ile kökünden çözüyoruz. Turnike sistemleri olduğu yerde gerekli açıkları küpeşteler ile kapatıp geçişi engellemiş oluyoruz. Bu kendi personelleri için doğru ve sağlıklı takip sağlarken aynı zamanda dışardan birisinin elini kolunu sallayarak giriş yapmasınada engel olmaktadır. Bu sebepli danışmadan misafir kartları alarak bilgi doğrultusunda giriş yapılabilmektedir.

Turnike sistemleri örnek montaj görüntüleri için dilediğiniz ürüne web sitemizden tıklayarak açılan içerikten montaj görüntülerini seçebilirsiniz.

 

 


Geri Dön