perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
26
Eyl.
2014

Ürün Koruma Sistemi.


Ürün Koruma Sistemi

  İnsanlığın olduğu heryerde malesef hırsızlık ve mala zarar verme hep olmuştur , toplum buna sert ve caydırıcı yaptırımlar uygulasada   hırsızlığın tamamen önüne geçilememiştir.

    Ama çağımızda teknolojinin ilerlemesiyle hırsızlık gibi başedilmez bu güvenlik sorununu çözebilmekteyiz .Gelişen teknolojiyi insanlığın yararına sunan bu cihazlara artık çok daha kolay sahip olmak mümkün.

  Günümüz sanayi toplumunda nüfusunda hızla artmasıyla yüzlerce mağaza insanların ihtiyacına cevap vermek için  açılmaktadır.İnsan trafiğinin çok yoğun olduğu bu mağazalarda bütün müşterileri tek tek takip etmek hem iş yükü açısından hemde gelen müşterileri zan altında bırakarak  rahatsızlık vermek açısından mümkün değildir.İşte gelişen bilimin bize sunduğu yüksek teknoloji olan mağaza ürün koruma sistemi mağaza sahiplerine tam olarak burda yardım etmektedir.

      İletişim için kulanılan Frekans dalgalarının hırsızlığa kesin çözüm olacağını eminiz kımse tahmin bile edemezdi,ama insan zekası herşeyin olduğu gibi bunuda keşfetti. Bu yüksek teknolojiyi kısaca şöyle özetleyebiliriz;

     Mağaza girişlerine kurduğumuz oldukça tekoratif  ve kesinlikle mağaza konseptini bozmayan radyo frekansıyla çalışan antenlerimiz  birbirleri arasında insan vücuduna zarar vermeyen alçak frekas dalgaları yaymaktadır  bu düzenli frekans dalgası bozulduğunda ise cihaz sesli uyarı vermektedir.  Cihazın tepkime yapması için bizim bu frekans dalgasını bozmamız gerçeğini ortaya koyarsak bunun için frekas bozucu özel bir anten devresine ihtiyaç duyarız,işte biz bu anten devresini  mikro teknoloji sayesinde korunması gereken her ürüne takabileceğimiz boyuta getirdik.

  Bu minik frekans bozucu taglar korunmak istenen ürünün gözükmeyen bir bölümüne takılır ,takılan bu frekans bozucu tag özel aparatı dışına kesinikle başka birşeyle sökülemez.Korumaya alınan bu ürün mağaza dışına ödeme yapılmadan çıkarıldığı takdirde  üzerinde takılı bulunan minik frekans bozucu tag mağaza girişinde bulunan antenlerin birbirleri arasında yaydığı frekansı bozup sesli uyarı vermesine neden olacaktır.

    İşte bu basit mantık sayesinde mağaza sahiplerinin güvenlik problemi ortadan kalkmakla birlikte sürekli müşterisini hırsız gözüyle takip eden zan altında bırakan o rahatsız edici imajda ortadan kalmış olacaktır.Mağaza sahiplerinin mağazalarına yapacağı bu uafak yatırım kısa zamanda kendini amorti edeceği gibi ilerleyen zamanlarda da işletmeyi mutlak kara geçirecektir.

    Akıllı güvenlik yatırımları yapıp işletmelerini kara geçiren buyuk firmaların yanı sıra artık küçük işletmelerde de kullanılmaya başlanan bu cihazlarla tanışmanız, önüne geçilemez bu güvenlik açığınızı tamamiyle ortadan kaldırmanız artık sizin elinizde…..


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları