perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
15
Eki.
2014

Yüz Tanıma Sistemi.


Yüz Tanıma Sistemi

Yüz tanıma sistemi nedir ?

Yüz tanıma sistemi personellerinizin giriş çıkışlarının yüz takibi ile yapılmasına yüz tanıma sistemi denir. Yüz tanıma sistemlerini seçmeden önce kesinlikle personel adedi, kullanılacak alan doğru belirlenmelidir.

Yüz tanıma sistemi neden tercih edilmeli ?

Son zamanlarda en çok tercih edilen sistem olmasındaki en büyük sebep birbiri yerine okutulan kartları engellemektir. Yani yüz klonlanmayacağından daha güvenlikli olduğu kesindir.

Yüz tanıma sistemi ile neler yapılabilir ?

Yüz tanıma sistemi ile personellerinizin maaşını hesaplatabilirsiniz. Personeller giriş ve çıkışta yüzlerini cihaza gösterir ve mesaisine başlar. Pdks programı sayesinde bilgiler çekilir ve raporlaması alınır. Yüz tanıma sistemi ile herhangi bir kapıyı açmanız mümkündür. Yüz tanıma sistemine tanımlı olan kişilerin yüzleri ile istediğiniz kapıyı açması mümkündür. Yüz tanıma sistemleri turnike ile entegreli çalışmaktadır.

Yüz tanıma sistemi ne kadar yer kaplar ?

Yüz tanıma sistemleri diğer cihazlar ile aynı yer kaplamaktadır. Dekoratif ve teknolojik olması görüntü bozukluğuna sebep olmaz hatta prestij bir görüntü sağlayabilir.

Yüz tanıma sistemi ne kadar ?

Yüz tanıma sistemi piyasada çok maliyetli olarak satılmaktadır fakat firmamız size en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için lütfen temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Yüz tanıma sistemi kullanımı kolay mıdır ?

Türkçe menü olması sebebiyle kullanımı oldukça kolay ve rahattır. Cihazların özellikleri değişiklik göstermektedir. Dokunmatik yüz tanıma ve tuş takımlı yüz tanıma olarak farklılık gözükmektedir.

Yüz tanıma sistemi yüzü okumazsa ?

Yüzü okumama gibi bir durum söz konusu değil fakat olduda okumadı bu tür durumlarda parmakizi,kart yada şifre ile de geçiş sağlanabilir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları