perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
01
Tem.
2015

Yüz Tanıma Sistemleri.


Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz tanıma sistemlerinden önce parmak izi ve kartlı sistemler vardı. Tabiki parmak izi sistemleride önemli ve gerekli güvenliğe sahiptir. Biometrik sistemleri farklıdır birisinde parmak izi ile geçiş sağlanırken diğerinde yüz tanıma ile geçiş sağlanmaktadır. Hız olarak fark etmektedir. Bazı müşterilerimiz tarafından sorulan en çok sorulardan birisi ise fotoğrafı bilgisayara kaydetme yada görme şansımız varmıdır şeklinde sorular gelmektedir. Şöyleki sistem yüzleri kodlayarak okumaktadır. Bu kod numarasına ulaşmak mümkündür fakat resim şeklinde almak mümkün değildir. Yüz tanıma ile neler yapabileceğinizi özetlemek gerekirse bir turnike ile girişleri kısıtlayabilir, bir yetkili odasına yada yetki gerektiren odaya konularak yüzü tanımlı olanların geçişi sağlanabilir. Yada kendi yazmış olduğunuz herhangi bir otomasyon sistemine göre uyarlamanız mümkündür. Sdk paylaşımımız sayesinde cihazın onay döndürdüğü yüz id numaraların hepsine tetik sağlayacağından otomasyonlarınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Perkotek pdks programı ile birçok firmamız kullanmaktadır. Personeller işe girişte ve çıkışta yüzlerini okuturlar daha sonra okutulan id numarasını programa sicil bilgileri ile kayıt ederler. Kayıt edilen değerlere istinaden kişi giriş çıkış yaptığında giriş çıkış hanesinde ve raporlamasını almanız mümkündür.

 

Sizde personel takibinizi yüz tanıma sistemleri ile yapmak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00’dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları