perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA KAPI ALARMI SİSTEMLERİ

Mağaza kapı alarmı sistemleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin korunabilmesi ve çalıntı risklerinin engellenebilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan iki farklı model anten çeşidi vardır. Bunlar; akusto manyetik mağaza kapı alarmı sistemleri antenleri ve rfid mağaza kapı alarmı sistemleri antenleridir. Bu iki anten çeşidi aynı mantık için kullanıyor olsa da kullanım alanları farklı olabilir. Genel olarak mağaza kapı alarmı sistemleri; giysi mağazalarında, elektronik mağazalarda, marketlerde vb. buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir.

Akusto manyetik mağaza kapı alarmı sistemleri, 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Dexilon teknolojisi ile çalışmakta olan bu antenler, çevrede bulunan metallerden veya elektronik eşyalardan etkilenmeden çalışmalarına devam etmektedirler. Bu antenlerin TX+RX veya mono olarak çalışabilen farklı modelleri yer almaktadır. Yaklaşık olarak iki metrelik mesafelere kadar tarama yapabilmektedirler. Akusto manyetik mağaza kapı alarmı sistemleri; mağaza kapı alarmı anteni, mağaza kapı alarmı etiketleri ve mağaza kapı alarmı etiket sökücülerden oluşmaktadır. Bu sistemlerde kullanılmakta olan antenler ile birlikte DR mağaza kapı alarmı sistemleri etiketi, pencil mağaza kapı alarmı sistemleri etiketi, slipper mağaza kapı alarmı sistemleri etiketi, şişe mağaza kapı alarmı sistemleri etiketi gibi etiketler kullanılabilmektedir. Sistemi kullanabilmek için öncelikle akusto manyetik mağaza kapı alarmı sistemleri antenlerini mağazaların giriş ve çıkış alanlarına monte etmek gerekmektedir. Bu antenler çift halinde kullanıldıkları için anten çiftleri arasında mesafenin montaj sırasında ayarlanması gerekmektedir. Eğer kâğıt etiketler kullanılacaksa, anten çifti arasındaki mesafe 120 santimetreye ayarlanmaktadır. Eğer akusto manyetik mağaza kapı alarmı sistemleri antenleri ile sert etiketler kullanılacaksa da anten çifti arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Bu antenler ile kullanılan etiketler, manyetik etiket sökücü ile çıkarılmaktadır. Etiket sökücü olmadan çıkarılmak istenirse, bu ürüne zarar verecektir.

Rfid mağaza kapı alarmı sistemleri, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu antenler, mağazaların hırsızlık risklerine karşı 7/24 korunmasını sağlamaktadır. Bu sistemde de öncelikle antenlerin montajının yapılması gerekmektedir. Daha sonra da etiketlerin ürünlerin üzerine montajının yapılması gerekir. Her ürüne özel olarak etiket takılması gerekmektedir. Rfid mağaza kapı alarmı sistemlerinde; 4x4 mağaza kapı alarmı sistemleri etiketi, 5x5 mağaza kapı alarmı sistemleri etiketi, r50 mağaza kapı alarmı sistemleri etiketleri, golf mağaza kapı alarmı sistemleri etiketi, round mağaza kapı alarmı sistemleri etiketi, square mağaza kapı alarmı sistemleri etiketi, sun mağaza kapı alarmı sistemleri etiketi ve mini mağaza kapı alarmı sistemleri etiketi kullanılabilmektedir. Etiketler takıldıktan sonra ürünler satın alındıktan sonra kâğıt etiketleri etkisiz hale getirmek için etiket öldürücü ve sert etiketleri çıkarmak için ise etiket sökücü kullanılması gerekmektedir.

Mağaza kapı alarmı sistemleri hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi bu sistemlerin fiyatlarıdır. Mağaza kapı alarmı sistemlerinde fiyat, kullanılacak olan anten ve etiket modeline göre değiştiği için net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Sensitive mağaza kapı alarmı sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler