perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA SİSTEMLERİ ANKARA

Mağaza ürün koruma sistemleri Ankara modelleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin çalınma risklerinin ortadan kaldırılarak güvenle kullanılması için kullanılmaktadırlar. Mağaza ürün koruma sistemleri Ankara modellerinin kullanılmakta olan antenlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri Ankara antenleri ve rf mağaza ürün koruma sistemleri Ankara antenleridir. Tabi ki antenlerin ürün etiketleri ve ürün etiket sökücü / etiket öldürücü ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan etiketlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; sert plastik etiketler ve kâğıt etiketlerdir. Sert etiketler, genellikle giysi mağazalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, ürünlerin üzerine takıldıklarında onları çıkartmak için kesinlikle mağaza koruma etiket sökücü kullanılması gerekmektedir. Eğer etiket sökücü kullanılmadan antenlerin üzerinde bulunan etiketler el ile sökülmek istenirse, işte bu durumda ürüne zarar verilecektir. Bu yüzden kesinlikle etiketlerin mağaza kasa görevlileri tarafından ürün satın alındıktan sonra çıkarılması gerekmektedir. Kâğıt etiketler ise market, elektronik eşya mağazası ya da ayakkabı mağazası gibi yerlerde kullanılan etiketlerdir. Ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılırlar. Ürünlerin üzerine yapıştırıldıklarında pasif hale getirmek için kesinlikle etiket öldürücü kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde mağaza ürün koruma sistemleri Ankara antenlerinden geçiş yapılması sırasında alarm verecektir.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri Ankara modelleri, Dexilon teknolojisi işe çalışmasına devam etmektedir. Mono veya TX + RX olarak çalışabilen bu antenlerin çift olarak kullanılması gerekmektedir. Antenlerin çiftleri arasındaki mesafenin de kullanılacak olan etikete göre ayarlanması gerekmektedir. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri Ankara modelleri ile sert plastik etiketler kullanılacaksa, antenlerin çiftleri arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Eğer kâğıt etiketler kullanılacaksa, bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe ise 120 santimetre olmalıdır. Gövdeleri plastik ya da pleksiden oluşan bu antenler, etiketi çıkarılmamış olan ürünü anında tespit etmenizi sağlamaktadır. Bu antenler ile birlikte DR etiket, pencil etiket, slipper etiket ve şişe etiketi birlikte kullanılabilmektedir. Dilerseniz antenlerin gövdelerini de reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz.

RF mağaza ürün koruma sistemleri Ankara modelleri ise 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmakta olan antenlerdir. Bu antenler ile birlikte 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, r50 mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri, golf mağaza ürün koruma etiketleri, square mağaza ürün koruma etiketleri, sun mağaza ürün koruma etiketleri, mini mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri gibi tüm etiketler kullanılabilmektedir. Bu antenleri giysi mağazalarında, kozmetik mağazalarında, beyaz eşya mağazalarında, marketlerde, elektronik eşya mağazalarında, ayakkabı mağazalarında ve benzer birçok alanda güvenle kullanabilirsiniz.

Mağaza ürün koruma sistemleri Ankara modelleri satışımız Ankara’nın tüm ilçelerinde başarı ile devam etmektedir. Kuruluşu ve kullanımı çok kolay olan bu antenlerin fiyat teklifi için hemen şimdi bizi arayabilir, ürünlerinizi çalınma riskinden kurtarabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler