perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Manyetik Dolap Kilidi: Güvenli ve Pratik Saklama Çözümü!

Manyetik dolap kilidi, değerli eşyalarınızın güvende olmasını sağlamakta olan kilitlerdir. Manyetik dolap kilidi, metal dolaplarınızda ve ahşap dolaplarınızda kullanılarak, dolaplarınızda yer alan eşyaların güvenliğini sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Manyetik dolap kilidi sayesinde artık anahtarımı evde unuttum diye bir derdiniz de kalmayacak. Çünkü sadece şifreyi yazarak, kolayca çekmecelerinizi ya da dolaplarınızı açabileceksiniz. Manyetik dolap kilidimiz dokunmatik tuşlara sahiptir. Bu dokunmatik tuşlar, çok zarif bir görüntü sunmaktadır. Manyetik dolap kilidinde sabit olan bir şifre ile devamlı olarak geçiş yapabileceğiniz gibi isterseniz sürekli olarak farklı bir şifre tanımlayabilmeniz de mümkündür. Üstelik montajının yapılması da çok basittir.

Manyetik dolap kilidi, 22 milimetrelik kalınlığa kadar sahip olan tüm dolaplarda kullanılabilmektedir. Çalışmasına da pil ile devam etmektedir. CR 2032 pili, bitmesine yakın olarak alarm vererek kullanıcısını uyarmaktadır. Alarm verildikten sonra 200 defaya kadar da açma ve kapama yaptırabilmek mümkün olacaktır. Bu sayede güvenle kullanıma daima kolayca devam edebileceksiniz. Manyetik dolap kilidini -5 derece ile +50 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda kolayca kullanabilirsiniz. Çalışma nem değeri ise manyetik dolap kilidinde %20 ile %80 nem değeri arasındadır. 93 mm * 38 mm * 14.2 mm ebatları bulunmaktadır. Kullanımı basit olan manyetik dolap kilidinin kullanım alanları da çok geniştir. Uygun fiyatlı olması sayesinde günümüzde her geçen gün dolap ve çekmece kilidi güvenliği için daha sık olarak tercih edilmeye başlanmıştır.

Manyetik dolap kilidi kullanım alanları çok geniştir. Bu kilitler; tehlikeli maddelerin yer aldığı ya da silah konulan dolaplarda, fabrikalarda işçilerin kıyafet dolaplarında, kartların konulduğu dolaplarda, spor salonlarında, evlerde yer alan dolaplarda, telefonların şarj edildiği dolaplarda ve kabinlerde, spor merkezlerinde yer alan dolaplarda, klasörlerin konulduğu dolaplarda, etajerlerin çekmecelerinde, dosyaların konulduğu dolaplarda, evlerde yer alan çekmecelerde, ofislerde yer alan çekmecelerde sauna dolaplarında, soyunma odası dolaplarında, alışveriş merkezlerinde bulunan emanet dolaplarında, okullarda yer alan dolaplarda, kitaplıklarda ve çelik raflarda, evlerde yer alan çekmecelerde vb. pek çok alanda kullanılabilmektedir. Manyetik dolap kilidi fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken hemen şimdi bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler