perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Manyetik Etiket Sökücü: Kolay ve Güvenli Kullanım!

Manyetik etiket sökücü, mağazalarda kullanılan ürünlerin üzerine yapıştırılan etiketleri sökmek için kullanılmaktadır. Manyetik etiket sökücü ile ürünlerin üzerindeki sert / plastik etiketlerin çıkarılması için kullanılır. Manyetik etiket sökücünün kullanıldığı ürünleri, iki farklı anten aracılığı ile kontrol edebilirsiniz. Akusto manyetik mağaza ürün koruma anteni ve rfid mağaza ürün koruma anteni.

Akusto manyetik etiket sökücü antenler, Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam ederler. Bu antenler, 58 KHZ’lik radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Akusto manyetik etiket sökücü antenler, elektronik gürültüden veya metal eşyalardan etkilenmeden çalışmasına devam etmektedir. Bu antenlerimiz, TX + RX veya mono olarak çalışmasına devam ederler. Yaklaşık olarak iki metrelik alana kadar tarama yapan bu antenler; pencil etiket, DR etiket, slipper etiket, şişe etiket vb. gibi etiketler ile birlikte kullanılmaktadır. Akusto manyetik etiket sökücü antenleri kullanmak için öncelikle mağazaların giriş ve çıkış alanlarına bu antenlerin monte edilmesi gerekir. Bu işlemden sonra kâğıt etiket ve plastik etiketlerin mağazada satışta olan ürünlerin üzerinde kullanılması gerekmektedir. Akusto manyetik etiket sökücü antenler, çift olarak kullanılmaktadır. Bu anten çiftlerinin arasındaki mesafe eğer kâğıt etiketler kullanılacaksa 120 santimetre, sert plastik etiket kullanılacak ise 2 metreye kadar çıkarılabilmektedir.

Mağazalarda ürünleri korumak için kullanılan bir diğer anten modeli ise rfid manyetik etiket sökücü antenlerdir. Bu antenler, 8.2 mhz’lik radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Hırsızlıklara ve ürünlerin çalınmasına karşı mükemmel bir seçenek olan bu antenler, 4x4 kâğıt alarm etiketi, 5x5 kâğıt alarm etiketi, r50 alarm etiketi, round alarm etiketi, golf alarm etiketi, mini alarm etiket, sun alarm etiket ve square alarm etiket gibi etiketler ile birlikte kullanılabilmektedir. Rfid manyetik etiket sökücü antenler ile birlikte kullanılan kâğıt etiketleri etkisiz hale getirmek için etiket öldürücü deaktivatör, sert / plastik etiketleri etkisiz hale getirmek için ise manyetik etiket sökücü kullanılmaktadır.

Mağaza ürün alarm sistemlerinde kullanılan antenler kullanılmaya başlandığından beri, mağazalarda satışta olan ürünlerin güvenliği %100 seviyesine çıkarılmıştır. Önceleri bu antenler kullanılmadan, mağazalardaki ürünleri korumak için kameralar kullanılmaktaydı. Ancak kameralar ile ürünlerin çalındığı, ancak çalınma fark edildikten sonra anlaşılıyordu. Bu sebepten dolayı da ürünler için yapabilecek bir şey de kalmıyordu. Ancak mağaza ürün koruma antenleri ile ürünlerin çalınması sırasında anında fark edildiği için çalınma riski doğrudan ortadan kalkıyor. Üstelik mağaza ürün koruma antenlerinin alarm ses seviyesi de ayarlanabilmektedir. Alarm çok yüksek düzeyde ses çıkarıyorsa azaltılabilir.

Sensitive mağaza manyetik etiket sökücü sistemlerin fiyatları da oldukça merak edilen bir konudur. Ancak bu antenlerin fiyatları, kullanılacak olan modeline göre değişiklik gösterdiğinden ötürü fiyatlar hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Sensitive mağaza manyetik etiket sökücü sistemlerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan ötürü bu antenlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Detaylı bilgi için tek yapmanız gereken şey sadece bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler