perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK KİLİT

Personel devam kontrol sistemleri le kapılara tetik vermek isterseniz; kapı kilidi kullanmanız gereklidir. Kapı kilidi cihaza bağlanacak, geçiş yetkisi verildiğinde ise kilidin kapıyı açması sağlanacaktır. Manyetik kilit ve manyetik kilit farklı özelliklere sahip olmakla birlikte pdks cihaza ve kapınızın yapısına göre hangi kilidin kullanılacağı belirlenecektir. Ofis, ev, plaza gibi pek çok alanda güvenle kullanabileceğiniz kilit sistemlerimiz aşağıdaki gibidir.

Elektrikli manyetik kilitlerin olmadığı durumlarda kapılarınızı sadece manuel olarak kontrol edebilirsiniz. İşletmenizde bulunan kapıları manyetik kilitler ile kolayca kontrol etmeniz mümkündür. Ayrıca personel devam kontrol sistemi kullanmak isterseniz ve pdks cihazı ile kapı açtıracaksanız; manyetik kilit kullanmanız şarttır. Manyetik kilitler pdks cihazı birlikte kullanıldığında kapılarınızı açacak kişileri kısıtlayabilirsiniz. Yüz tanıma sistemleri, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş terminalleri manyetik kilit ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Genelde 12 voltluk adaptör ile çalışmasını sürdüren manyetik kilitler, kendi adaptörleri veya cihaz çıkışları sayesinde bazen adaptöre ihtiyaç duymayabilirler. Aşağıda manyetik kilit çeşitlerimiz listelenmiştir. Manyetik kilit; cam kapılar, tahta kapılar, metal kapılar, PVC kapılar ve yangın kapılarında kullanılan kilit sistemleridir. Bu kilit sistemlerinin tutuş gücü kilidin modeline göre değişiklik göstermektedir. Elektromanyetik kilitleri -10 ve +55 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Kilidin yapısı genellikle sertleşmiş alüminyumdan oluşmaktadır. Personel devam kontrol sistemleri cihazları ile rahatlıkla kullanabileceğiniz elektromanyetik kilit sistemlerimiz aşağıda listelenmiştir.

 

MANYETİK KİLİT APARATLARI VE BUTONLARI

Manyetik kilit butonları kapıları uzaktan da kontrol edebilmeniz için kullanılan butonlardır. Bu butonlar paslanmaz çelikten üretilmiş olup mekanik olarak 500.000 kez kapı açabilirler. Her hava koşulunda sorunsuz bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca manyetik kilit butonları bariyerlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Aşağıda manyetik kilitler ile kullanabileceğiniz butonlar listelenmiştir.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları