perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

METAL DEDEKTÖR FİYATLARI

Metal tespiti yapmak için kullanılan dedektörler, 3 farklı tür ile karşımıza çıkmaktadır. Metal dedektör fiyatları, tüm bu farklı modellere göre değişiklik göstermektedir. Bu modellerin üçünün de bir arada kullanılması, güvenliğin her zaman en üst düzeyde olmasını sağlayacaktır. Metal dedektör kullanımı her alanda giderek artmakta olup kişilerin üzerinde ya da yanlarında yer alan eşyalarının içerisinde metal olup olmadığını tespit edebilmenizi sağlamaktadır. Bu dedektörlerin kullanımları oldukça basit olup kullanım sağlayacak olan operatörlerin kısa bir eğitimden geçirilmesi yeterli olacaktır. Metal dedektör; hava alanı, kamu kurum ve kuruluşları, askeriyeler, iş merkezleri, sosyal etkinlik yapılacak olan alanlar, işletmeler, belediyeler, ceza evleri vb. alanlarda kullanılabilmektedir. Kapı tipi metal üst arama dedektörü, el tipi metal üst arama dedektörü ve xray bagaj tarama cihazı olarak adlandırılan bu dedektörlerin bir arada kullanılması özellikle yüksek güvenliğin gerekli olduğu alanlarda harika bir seçenektir. Perkotek Teknoloji olarak Secuda kapı tipi metal üst arama dedektörü, Secuda el tipi metal arama dedektörü ve Secuda xray bagaj ve çanta arama dedektörü Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu yüzden metal dedektör fiyatları da firmamızda oldukça uygundur.

Kapı tipi metal üst arama dedektörleri, zone bölgesi ile çalışmasını devam ettirmektedir. Bu bölge bir cihazda ne kadar fazla ise metalin tespitinin yapılması da bir o kadar kolay olacaktır. Kapı tipi dedektörler, iki ayaklıdırlar. Bu dedektörleri kurmak ve kaldırmak için sadece 10 dakika gibi kısa bir süre yeterli olacaktır. Bu dedektörleri kullanmanın insan sağlığına zarar vermediğini bilmeniz de fayda var. Özellikle hamile bayanlara zarar verip vermediği en çok merak edilen sorulardandır. Kapı tipi dedektörler, hamile bayanlara zarar vermez. Bozuk para, kemer tokası, anahtar, silah, bıçak, bomba veya diğer kesici ve delici tüm metal eşyaları anında tespit edebilmenizi sağlayan bu dedektör, ateşe ve suya karşı dayanıklıdır. Suya karşı dayanıklı olması sayesinde iç mekanlarda değil de aynı zamanda dış mekanlarda da kullanılabilmektedir. Bu dedektör ilk açıldığında parazit dengeleyicisi sayesinde etrafında yer alan metal yoğunluklarını setlemektedir. Böylece bir daha onları tanımayacak ve gereksiz yere alarm vermeyecektir. Tabi ki cihazın hassasiyet ayarını değiştirebilmek de mümkündür. Hassasiyet ayarı düşürüldüğünde metal kemer tokası, madeni para gibi maddeleri tanımayacaktır. Metal tespiti yaptıklarında da led ışık ve alarmı ile tespit yaptığını bildirmektedir. El tipi metal üst arama dedektörleri de kapı dedektörleri ile birlikte kullanıldıklarında muazzam sonuçlar elde etmenizi sağlayacaklardır. Rahat ve şık deri kılıfa sahip olan el tipi metal üst arama dedektörleri, 22 khz çalışma frekansına sahiptir. 9 voltluk çalışma voltajı sayesinde düşük batarya durumlarında ışıklı ve sesli olarak uyarı verebilmektedir. Opsiyonel olarak şarj da edilebilen el dedektörleri, sağlam ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Geniş tarama alanına sahip olan metal dedektör fiyatları da oldukça uygundur. Kaoı tipi metal dedektör fiyatları için bizii arayabilirsiniz. 

X-ray bagaj arama ve tarama metal dedektör ise üst düzey güvenliğin gerekli olduğu alanlarda kullanılan dedektörlerdir. Etnik ve global törerin artması ile birlikte daha geniş alanlarda kullanılmaya başlayan x-ray cihazları ile kişilerin bavul, çanta, poşet vb. eşyalarının içinde yer alan metalleri kolayca tespit edebilirsiniz. X-ray metal dedektörlerde yer alan modeller ile sadece kesici ve delici aletleri değil, aynı zamanda narkotik ve patlayıcı maddeleri de tespit edebilmek mümkündür. Üstelik pek çok dedektörün ekranı renkli göstergeli olduğundan dolayı geçişi yapılan maddenin ne olduğu organik ve inorganik madde ayrımına göre yapılabilmektedir. Kullanımı x-ray cihazlarının çok kolaydır. Kısa bir eğitim alan operatörleri, hızlı ve basit şekilde dedektörü kullanmaya başlamaktadır. X-ray metal dedektör fiyatları da cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Yani genel olarak bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Satın almak için ise yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak anında bizimle iletişime geçmektir.

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler