perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MIKNATIS KİLİT

Manyetik mıknatıs kilit, cam kapılara tetik vermek için kullanılmakta olan kilitlerdir. Manyetik mıknatıs kilit sayesinde cam kapılar da tetiklenebilmektedir. Manyetik mıknatıs kilit, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılarak kullanılmakta olan kilitlerdir. Manyetik mıknatıs kilit ile cam kapılara tetik vermek için aynı zamanda kapıların hareketli olan kısımlarında manyetik mıknatıs kilit aparatlarının kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan manyetik mıknatıs kilit aparatlarının farklı modelleri bulunmaktadır.  Bu modeller; u aparatı, lz aparatı, z aparatı ve l aparatıdır. Cam kapılara uygun olarak bu apartlardan herhangi birisi kullanılabilir. Manyetik mıknatıs kilit elektrik aldığında, manyetik mıknatıs kilit aparatlarına mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadır. Manyetik mıknatıs kilit tutuş gücünün oldukça yüksek olması sayesinde, siz kapıyı kırsanız bile manyetik mıknatıs kilit kapıdan ayrılmayacaktır. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılan manyetik mıknatıs kilit tutuş gücü de modeline göre değişmektedir. Manyetik mıknatıs kilit tutuş gücü bin kilogram, yedi yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, üç yüz elli kilogram, iki yüz seksen kilogram, yüz seksen kilogram ve altmış kilogram arasında değişmektedir. Yani her türlü kapı ağırlığına uygun olan manyetik mıknatıs kilit bulabilmek daima mümkündür. Üstelik firmamız tarafından satışı yapılmakta olan manyetik mıknatıs kilit fiyatları da oldukça uygundur. Ancak manyetik mıknatıs kilit fiyatları hakkında net olarak bir rakam verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan manyetik mıknatıs kilit modeline, kullanılacak olan aparata ve manyetik mıknatıs kilit tutuş gücüne göre manyetik mıknatıs kilit fiyatları değişebilmektedir. Aşağıda gördüğünüz manyetik mıknatıs kilit modellerimiz için fiyat teklifi almak isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımıza 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Manyetik mıknatıs kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de selenoid pimli bolt kapı kilitleridir. Selenoid pimli bolt kapı kilitleri, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanması ile çalışmakta olan kilitlerdir. Selenoid pimli bolt kapı kilitlerinde tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir.

Manyetik mıknatıs kilit dışında kullanabileceğiniz bir diğer kilit modeli de elektronik kapı kilitleri ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Elektronik kapı kilitleri; pvc kapılarda, tahta kapılarda, amerikan kapılarda, pimapen kapılarda ve kompozit kapılarda güvenle kullanılabilir. Elektronik kapı kilitleri ile tüm geçiş kontrol cihazları da uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izi geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile elektronik kapı kilitleri kolayca tetiklenebilir. Üstelik butonlar da bu şekilde elektronik kapı kilitleri ile kullanılabilir. Butonların kullanılması, ofislerde yerinizden kalkmadan kapılarınızı açabilmenizi sağlayacaktır. Elektronik kapı kilitleri kullanmak için kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Satışını yapmakta olduğumuz elektronik kapı kilitleri modellerimizde kapı kilitlerinin dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edildiği için de uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Elektronik kapı kilitleri modellerimizde tutuş gücü ile 1500 kilogram ile 500 kilogram arasında değişir. Bu kilitlerimiz, enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibine sahiptir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler