perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MIKNATISLI KİLİTLER

Mıknatıslı kilitler, cam kapılarda kullanılmakta olan kilitlerdir. Mıknatıslı kilitlerin kullanılabilmesi için aparatları ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Mıknatıslı kilitler aparatları, kapıların hareketli kısımlarına ve mıknatıslı kilitler ise kapıların sabit olan kısımlarına montaj yapılarak kullanılmaktadır. Kullanılmakta olan mıknatıslı kilitlerin tamamının tutuş gücü farklıdır. Tutuş gücü mıknatıslı kilitlerde altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani kapınızın ağırlığının ne olduğunun pek bir önemi yoktur. Size ideal olan bir kilit bulabilmek mümkün olacaktır. Mıknatıslı kilitler aparatlarına yapıştıkları anda siz kapıyı kırmış olsanız bile kilidin aparattan ayrılması mümkün olmayacaktır. Bu sayede mıknatıslı kilitlerin de ne kadar sağlam oldukları ispatlanmış olacaktır.

Mıknatıslı kilitler bir yana bir de kapılarda kullanılmakta olan farklı model kilitler de bulunmaktadır. Bu kilitler elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıkları veya selenoid bold pimli kilitlerdir. Elektronik kilitler kapılara takıldıklarında, elektrikli kilit karşılıkları ise karşılarına monte edilmektedir. Elektrikli kilit karşılıklarının kullanılacak olan yerlerde sadece kapıların sabit olan kısımlarında yer alan dil karşılıklarının değiştirilmesi de yeterli olacaktır. Bu kilitlerin farklı modelleri enerji varken kapalı ya da enerji varken kilitli olarak da kullanılabilmektedir. Elektronik kapı kilitlerinde tutuş gücü beş yüz kilogram ve bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Ahşap, demir, tahta, cam, pvc gibi tüm farklı kapı yapılarına uygun olan modelleri yer almaktadır. Selenoid bold pimli kilitler ise kapı dilinin hareketli olan kısmına konumlandırılan kilitlerdir. Bu kilitlerin ise tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir.

MIKNATISLI KİLİTLER APARATLARI

Mıknatıslı kilitler aparatları, kullanılacak olan kilidin ve kapının yapısına göre değişmektedir. Ancak kullanılmakta olan aparatlar L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı olarak adlandırılmaktadır. Bu aparatlarımız ve mıknatıslı kilitlere tetik verebileceğiniz butonlar aşağıda listelenmiştir. Butonlar sayesinde mıknatıslı kilitlere tetik vererek özellikle işletmelerde yerinizden kalkmadan kapıların açılmasını sağlayabilirsiniz. Mıknatıslı kilitler ve aparatları için fiyat almak isterseniz de bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler