perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

NET MAAŞ HESAPLAMA

Net maaş hesaplama işlemi işletmelerde oldukça önemli bir olaydır. Personellerin avansları, primleri, devamsızlıkları, erken çıkmaları ya da geç kalmaları gibi olaylara bakılarak personellerin net maaş hesaplamaları yapılmaktadır. Bu işlemin el ile yapılması, olası pek çok hatalı durumun ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden de bunun için bir program ve sistem ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu sistem pdks’dir. Pdks, personel devam kontrol sistemleri kısaltmasıdır. Bu sistemlerde yüz tanıma cihazları, parmak izi okuma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları kullanılmakta olup bu cihazlar, ney maaş hesaplama programı ile birlikte kullanılmalıdır. Personel takip programı olarak da bildiğiniz, net maaş hesaplama programı ile personellerin maaşlarını en doğru biçimde hesaplayabilirsiniz. Bunun için personellerin işletmeye giriş ve çıkışları, avansları, primleri, izinleri, devamsızlıkları vb. bilgiler kullanılmaktadır. Bu bilgilere dayanarak da personellerin en net maaşı hesaplanmaktadır. Bu programın kullanıcısının adı ve parolası değiştirilebilme özelliği barındırır. Otomatik olarak da net maaş hesaplama programı yedek aldığından ötürü, cihazların hafızalarında bulunan bilgiler silinse veya cihazlarda herhangi bir arıza oluşsa bile veri kaybı yaşanması mümkün değildir. Bu programda aynı zamanda otomatik olarak veri transferi özelliği yer almaktadır. İstenilen zaman dilimlerinde cihazlardaki veriler anında net maaş hesaplama programına alınabilmektedir. Sürekli olarak geliştirilen bu program, vardiya sistemlerinize uygun olarak da ayarlanabilir veya geliştirilebilir.

Net maaş hesaplama programı ile kişi bazında giriş çıkış raporu, genel bazda giriş çıkış raporu, kişi bazında geç kalanlar raporu, genel bazda geç kalanlar raporu, kişi bazında erken çıkanlar raporu, genel bazda erken çıkanlar raporu, mesaiye kalanlar raporu, devamsızlar raporu, kişi bazında maaş bordrosu, avans listesi, maaş zarfı, kart kullanmayı unutanlar raporu, elle müdahale edilmiş giriş-çıkış hareketleri,  işe girenler raporu, işten ayrılanlar raporu, tatil günü çalışanlar raporu, izinli personeller raporu, not hanesinde yazanların raporu, aylık devam çizelgesi, genel bazda maaş bordrosu ve prim listesi gibi raporlar alınabilmektedir. Bu raporlar ile net maaş hesaplama programı kullanımı çok daha basit bir hal almıştır.

Net maaş hesaplama programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı için kişilerin sadece kısa bir eğitim almaları yeterli olmaktadır. Üstleik programda birden fazla firma, bölüm vb. açabilmekte mümkündür. Esnek olan raporları sayesinde programın içerisinden sadece istediğiniz raporları alabilirsiniz. Olası bir çalışma tablosu değişikliğinde programdaki parametreler değiştirilerek firmanın yeni çalışma sistemlerine göre düzenlenebilir. Eğer ödemeler elden yapılıyor ise her kişiye ait olan hesapların ekstrelerinin dökümleri de alınabilmektedir. Net maaş hesaplama programının gruplandırma özelliği sayesinde personellerin raporları bölümlere göre ayarlanabilmektedir. Raporlardaki sayfa yapıları da değiştirebilme özelliği bulunmaktadır. Üstelik istenilen font ve yazı boyutlarında alınabilir. Net maaş hesaplama programı ile siz de personellerinizi artık 7/24 takip edebileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler