perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OFİS KIRTASİYE OFİS ELEKTRONİĞİ PLASTİK KART YAZICI

Ofislerde kullanılmakta olan kartlı geçiş kontrol sistemlerinde proximity ya da mifare kartlar kullanılmaktadır. Kullanılmakta olan bu kartların üzerine ofis kırtasiye ofis elektroniği plastik kart yazıcı ile baskılar yapılabilmektedir. Ofislerde kullanılmakta olan dört farklı model kartlı geçiş kontrol cihazı bulunmaktadır. Online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları, panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ve standalone kartlı geçiş kontrol cihazları. Online geçiş kontrol cihazları, çalışmalarına bilgisayardan bağımsız olarak devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazların kullanımları ve kurulumları çok basit olmakla birlikte, her geçen gün de çok daha geniş alanlarda kullanılırlar. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam eden cihazlardır. Bu cihazların da kurulumları ve kullanımları oldukça basit olmakla birlikte ofislerde en çok bu model kartlı cihazlar tercih edilmektedir. Offline kartlı sistemlerde kullanılmakta olan proximity ya da mifare tüm kartların üzerine ofis kırtasiye ofis elektroniği plastik kart yazıcı ile kolayca baskı yapılabilmektedir. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmasına bilgisayar bağlantısına ihtiyaç olmadan devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapmak için master kart tanımlaması yapmak gerekir. Master kartların üzerine de ofis kırtasiye ofis elektroniği plastik kart yazıcı ile baskılar yapabilmek mümkündür. Panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ise aptal terminal olarak adlandırılan cihazlardır. Bu cihazlar, kendi başlarına çalışamazlar. Bu cihazların çalışabilmesi için panele bağlantı olması gerekir. Bir panel ile dört, sekiz veya on altı adet kart tanımlaması yapılabilmektedir.

Ofis kırtasiye ofis elektroniği plastik kart yazıcılarda kullanılmakta olan iki farklı model yer almaktadır. Bunlar tek yüze baskı yapabilen ofis kırtasiye ofis elektroniği plastik kart yazıcı ve çift yüze baskı yapabilen ofis kırtasiye ofis elektroniği plastik kart yazıcıdır. Tek yüze baskı yapabilen ofis kırtasiye ofis elektroniği plastik kart yazıcı ile kartların sadece tek bir yüzüne baskı yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılarda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman gibi bilgilerin baskısı bulunurken, bu baskılar renkli ya da siyah – beyaz da olabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen ofis kırtasiye ofis elektroniği plastik kart yazıcı ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir.

Çift yüze baskı yapabilen ofis kırtasiye ofis elektroniği plastik kart yazıcı, kartların her iki yüzüne de baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu baskıların tek yüzüne kişilerin isim, soy isim, çalıştıkları departman gibi baskıları yaparken, arka yüzüne de firma adı ve firma logosu baskısı yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen ofis kırtasiye ofis elektroniği plastik kart yazıcı ile kartlara yapılacak olan baskılar renkli ya da siyah – beyaz baskı olabilmektedir. Renkli baskılarda saatte 180 adet kart basımı yapılırken, siyah – beyaz baskılarda saatte 1400 adet baskı yapılabilmektedir.

Ofis kırtasiye ofis elektroniği plastik kart yazıcıların kullanılması ile birlikte, dışarıda kartlara ödenecek olan baskı maliyeti artık oluşmayacaktır. Siz de ofis kırtasiye ofis elektroniği plastik kart yazıcı kullanarak, kartlarınızın üzerine çok daha uygun fiyatlara kendiniz baskı yapabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler