perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Online PDKS: Personel Takibinde Modern ve Güvenli Çözüm!

Online pdks, personellerin takip edilmesi için kullanılmaktadır. Online pdks sistemlerinde kullanılmakta olan cihazların üç farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; yüz tanıma online pdks cihazları, parmak izi online pdks cihazları ve kartlı online pdks cihazlarıdır. Yüz tanıma online pdks cihazları, kişilerin yüzlerindeki algoritmayı tanıma yaparak geçiş yapılmasını sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazlara yüzler tanıtılırken, yüzde yer alan alın, çene ve burun kısımları kayıt edilmektedir. Bu kısımlar her insanın yüzünde farklı olduğu için kimsenin bir başkası yerine yüzüne okutarak geçiş yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Oldukça yüksek çözünürlüğe sahip kameraları bulunan yüz tanıma online pdks cihazlarında birden fazla cihaz bir arada kullanılsa bile tek bir online pdks programı ile tüm bu cihazlar kontrol edilebilmektedir. Yüz tanıma online pdks cihazları ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik vermek için kapılarda aynı zamanda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modeli yer almaktadır. Böylece her kapıya yüz tanıma online pdks cihazları ile tetik verilebilmektedir. Turnikelere yüz tanıma online pdks cihazları ile tetik vermek için ise bu cihazların turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekmektedir.

Parmak izi online pdks cihazları ise parmakların uç kısımlarında yer alan izin okunması için kullanılan cihazlardır. Bu cihazların geçiş izni verdiği parmak izi, her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu sayede takip esnasında kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutabilmesi gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Parmak izi online pdks cihazları, günümüzde her geçe gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu cihazların birçok modelinde kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Bu sayede cihazların kayıt hafızaları da attırılmaktadır. Parmak izi online pdks cihazları ile de kapılara ve turnikelere tetik vererek personellerin takibi yapılabilmektedir. Kullanımları çok basit olup parmak izi online pdks cihazları aynı zamanda oldukça uygundur.

Kartlı online pdks cihazları ile kart tanıma teknolojisi ile geçiş yapılmasına izin veren cihazlarıdır. Bu cihazlara tanıtılacak olan kartlar; proximity kart ya da mifare kart olabilmektedir. Hangi kartın kullanılacağı tamamen cihazların modellerine göre değişiklik göstermektedir. Kartlı online pdks cihazlarının birçok modelinde şifreli olarak da geçiş yapma imkânı bulunur.

Online pdks programı ise kartlı geçiş kontrol cihazları, yüz tanıma cihazları ve parmak izi okuma cihazlarının tamamı ile kullanılarak personellerin takip edilmesini sağlayan ve personeller hakkında tüm bilgileri raporlamalar şeklinde tutmanızı sağlayan bir programdır. Cloud tabanlı olan online pdks programı, personellerin takibini yapabilmek için sabit bir bilgisayara bağlı kalınmasını engeller. Dilediğiniz zaman online pdks programı sayesinde personellerinizi evinizden, işinizden ya da seyahat halinde iken takip edebilirsiniz. Tabi ki online pdks programı ile kullanılacak olan cihazların da cloud tabanlı olması gerekmektedir. Online pdks hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için Perkotek Plaza’ya davetlisiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler