perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTEL KARTLI KAPI KİLİDİ

Gustavo otel kartlı kapı kilidi, yüksek teknolojisi ve sağlamlığı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor! Gustavo otel kartlı kapı kilidi ile otel oda kapılarının 7/24 güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Kullanım alanları çok geniş olan Gustavo otel kartlı kapı kilidini; butik otellerde, tatil köylerinde, rezidanslarda, beş yıldızlı otellerde tercih edebilirsiniz. Gustavo otel kartlı kapı kilidi, mifare ya da temic kartları okuyarak geçiş yapma imkânı sunmakta olan kilitlerdir. Bu kilitlere tanıtılacak olan kartların öncelikle kodlanması gerekmektedir. Kartlar kodlandıktan sonra kapı açma izni verecektir. Gustavo otel kartlı kapı kilidi kartlarının kodlanma işlemi, resepsiyon görevlileri tarafından yapılmaktadır. Hangi kart ile hangi odaya, hangi tarihler ile giriş ve çıkış yapılacağı kodlanır. Kodlanan tarih dışında Gustavo otel kartlı kapı kilidi kartları ile otel odasına girebilmek mümkün olmaz. Gustavo otel kartlı kapı kilidi kartlarının çalınması ya da kaybolması gibi durumlarda, resepsiyon görevlileri tarafından iptal edilebilirler. Böylece kartlar, hırsızların eline geçse bile kapıları açamazlar. Bu kartların üzerine isterseniz firma adı ve firma logosu gibi baskılar da yapabilirsiniz. Renkli olarak yapılacak olan bu baskılar sayesinde oldukça basit bir biçimde otel oda kontrolü sağlanacaktır. Üstelik kullanılacak olan Gustavo otel kartlı kapı kilidi kartlarını aynı zamanda kontör yükleyerek, otel içerisindeki aktivitelerde de kullanabilirsiniz. Böylece otel odasından çıkarken yanınıza para ya da cüzdan almanıza gerek kalmadan da aktivitelere katılabilirsiniz.

Gustavo otel kartlı kapı kilidi cihazları, çalışmalarına pil ile devam etmektedir. Orijinal pilleri ile 25.000 defaya kadar açma ve kapama yapılabilmektedir. Böylece zaten çok uzun bir süre pil değiştirmeye gerek kalmadan kullanım sağlanabilecektir. Pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte ise alarm vermesi sayesinde pilleri değiştirerek kullanıma devam edebileceksiniz. Diyelim ki Gustavo otel kartlı kapı kilidi pili bitti. Korkmanıza gerek yok. Bu durumda mekanik anahtar kullanarak geçiş yapabilirsiniz. Mekanik anahtar, acil alarm durumlarında kullanılabilir olması için otel yetkililerinde bulunmaktadır. Gustavo otel kartlı kapı kilidi ile otel odaları artık daima güvende olacaktır.

Gustavo otel kartlı kapı kilidi ile energy saver da kullanabilirsiniz. Energy saver, Gustavo otel kartlı kapı kilidi kartlarının takılması ile birlikte otel içerisindeki su tesisatı, havalandırma, alarm ve elektriğin aktif hale gelmesini sağlar. Kartın çıkarılması ile birlikte de tüm enerji harcayan cihazlar kapatılmaktadır. Böylece müşterilerin otel odasından çıkarken suyu açık unutmaları ya da ışığı açık bırakmaları gibi durumlarda, Gustavo otel kartlı kapı kilidi kartının çıkarılması ile birlikte tüm enerji kesilerek çok ciddi bir enerji tasarrufu da sağlanacaktır.

Gustavo otel kartlı kapı kilidi ile siz de otel odalarınızı 7/24 güven altında tutabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden Gustavo otel kartlı kapı kilidi fiyat teklifi almak için uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları