perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK BARİYER SİSTEMLERİ FİYATLARI

Otomatik bariyer sistemleri, otopark giriş ve çıkışlarını daha hızlı bir hale getirmektedir. Bunun yanı sıra giriş ve çıkış yapacak olan araçların da yabancı olmaması için ve kontrol altına almak için çok sık tercih edilmektedir. Günümüzde askeriyeler, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, fabrikalar, tersaneler, okullar, hava alanları, alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda bu sistemler tercih edilmektedir. Otomatik bariyer sistemlerini oluşturan elemanlar; otopark anteni, araç geçiş kontrol paneli, araçların cam ve kâğıt etiketleridir. Otomatik bariyer sistemleri fiyatları kullanılacak olan bu parçalara göre değişir. Peki, nasıl çalışırlar? Anlatalım… Otomatik otopark bariyer sistemleri, otopark giriş ve çıkışlarına UHF antenlerin konulması ile kurulmaya başlamaktadır. Geçişine izin verilecek olan her araca etiket tanımlaması yapılır. Tanımlama yapılacak olan iki farklı etiket türü bulunmaktadır. Bunlardan ilki kâğıt etiketlerdir. Bu etiketler, araçların camlarına yapıştırılırlar. Diğeri ise plastik etiketlerdir. Bu etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadır. Hangisini tercih edeceğiniz antenin özelliklerine bakılarak belirlenir. Tanımlı olan etiketi kullandığınız araç ile otoparkın girişine geldiğinizde anten, etiketi görmektedir. Etiketin tanımlı olduğu bilgisini otopark takip yazılımı ile teyit eden anten, bariyer kolunun açılmasına izin verir ve böylece de geçiş kolay ve güvenilir bir şekilde yapılabilmektedir. Otomatik bariyer sistemleri tam olarak bu şekilde oluşmakta olup otomatik bariyer sistemleri fiyatları da tercih edilecek olan bariyer, anten, etiket vb. modellerine göre farklılık gösterir.

Otomatik bariyer sistemlerinde kullanacağınız bariyerlerin özelliklerinden bahsedelim. Bu bariyerlerin en büyük özelliği akıllı kollara sahip olmasıdır. Akıllı kollar, bariyerin altında herhangi bir araç ya da nesne olması gibi durumlarda kolun hareket etmesini durdurabilmektedir. Perkotek Teknoloji olarak satışını yapmakta olduğumuz Avax bariyerlerin aynı zamanda Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktayız. Yani Avax otomatik bariyer sistemleri fiyatları biz de çok daha makuldür. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişebilmektedir. Giriş alanınızın nasıl bir ölçüye sahip olduğu, tercih edeceğiniz bariyerin kol uzunluğundaki farklılığa neden olacaktır. Bu bariyerlerin en avantajlı özelliklerinden birisi de uzaktan kumanda ve buton ile kontrol edilebiliyor olmalarıdır. Buton ile kontrol sağlayabilmek için iki farklı seçenek bulunur. Bunlar tek buton ve çift butondur. Tek buton kontrolünde butona her basmanızda bir sonraki komuta geçiş sağlanır. Çift buton kontrolünde ise iki adet buton yer alır. Birisi bariyer kolunu kapatmanızı, diğeri ise bariyer kolunu açmanızı sağlamaktadır.

Otomatik bariyerler, zaman kontrolü ile de yönetilebilirler. Nasıl mı? Bariyerin kolunu belirli bir süreye ayarlayarak o sürede kapanmasını sağlayabilirsiniz. En büyük avantajlardan bir diğeri de acil alarm modu özelliğidir. Bu alarm modu sayesinde yangın, deprem, afet vb. durumlarda bariyerin otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmesi sağlanmaktadır. Opsyionel olarak akü ile de kullanılabilirler. Akü bariyere takıldığında elektrik kesilmesi yaşamanız durumunda akü devreye girerek kullanıma devam etmenize olanak sunacaktır. Akü ile kontrol edilen otomatik bariyer sistemleri fiyatları farklılık gösterebilmektedir.

Otomatik bariyer sistemleri özellikleri saymakla bitmez. Geçiş kontrolü, sistem, sensör kontrolü gibi pek çok özelliğe daha sahip olan bu sistemlerin her geçen gün kullanımı artmaktadır. Güvenliğin %100 olmasını sağlayan otomatik bariyer sistemleri fiyatları, az önce de dediğimiz gibi tamamen tercih edeceğiniz sistem elemanlarına göre değişiklik gösterir. Gelin şimdi siz de uygun Avax otomatik bariyer sistemleri fiyatları ile otoparklarınızı kontrol altına alın. Güvenlik için harcadığınız ekstra çabalardan ve masraflardan kurtulmanın vakti geldi de geçiyor. Fiyat bilgisi veya daha detaylı bilgi için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler